Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Zestawy noży – atrakcyjna propozycja dla Twojej kuchni

Noże należą niewątpliwie do najbardziej podstawowego i absolutnie niezbędnego wyposażenia każdej kuchni. Jest to też niezwykle  zróżnicowana grupa akcesoriów. Istnieje bowiem niezliczona ilość produktów żywnościowych i potraw o specyficznych właściwościach, spośród których wiele wymaga specjalnego traktowania podczas siekania czy krojenia.


Różnorodne komplety noży kuchennych – od uniwersalnych zestawów po wyspecjalizowane przybory do krojenia dla najbardziej wymagających

Dostępne na rynku komplety noży różnią się zarówno wielkością – można zakupić zarówno zestawy składające się z dwóch – trzech elementów, jak też obszerne zestawy nawet 8 noży, jak ekskluzywna propozycja szwajcarskiej marki Vizner.
Uniwersalny zestaw zróżnicowanych funkcją noży to dobra propozycja na podstawowe wyposażenie kuchni dla początkujących amatorów gotowania. Takie wszechstronne komplety składają się na ogół z 5 – 6 noży o różnym przeznaczeniu, wśród których najczęściej znajdują się:
    •    nóż szefa kuchni lub nóż uniwersalny,
    •    nóż santoku,
    •    nóż do chleba,
    •    nóż do warzyw,
    •    nóż do mięsa i wędlin.
Osobom mającym bardziej sprecyzowane oczekiwania i lubiącym spędzać więcej czasu w kuchni proponujemy szereg mniejszych kompletów, składających się na ogół z paru wariantów specjalistycznego ostrza, np.:  
    •    komplety noży do warzyw, złożone z 2 – 3 elementów, np. marki Gerpol lub SSW,
    •    zestawy noży do sera, np. niezwykle atrakcyjna, ekskluzywna propozycja Nuova     marki WMF,
    •    zestawy różnej wielkości noży uniwersalnych, jak np. Fiskars Functional.


Komplety noży w bloku – praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które zachwyci Cię swoją funkcjonalnością

Osoby wyczulone zarówno na praktyczne, jak i wizualne walory elementów wyposażenia swoich domów koniecznie powinny rozważyć zakup zestawu noży w bloku. Jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, umożliwiające przechowywanie najbardziej potrzebnych noży pod ręką, w atrakcyjny dla oka sposób.
W ofercie Świata AGD znajdą Państwo zestawy noży w bloku o bardzo zróżnicowanym wzornictwie: zarówno takie o tradycyjnych formach, z prostymi blokami wykonanymi z surowego drewna, jak propozycje holenderskiej marki Amefa z linii Sabatier, zestaw Fiskars Funktional Form czy też propozycje marki BergHoff, jak też wyróżniające się awangardowym designem zestawy Gerlach Loft czy WMF Chef's Edition.
Obok bloków wykonanych z surowego drewna, znajdą Państwo elementy ze stali nierdzewnej czy tworzywa – bardzo szeroka oferta pozwoli wybrać ten, idealnie komponujący się ze stylem Państwa kuchni, niezależnie czy jest to tradycyjne wnętrze o rustykalnym charakterze, czy ultranowoczesna, minimalistyczna przestrzeń.


Listwa magnetyczna na noże – idealne rozwiązanie dla małych kuchni

Osobom dysponującym ograniczonym miejscem – zarówno w szafkach, jak i na blatach roboczych – proponujemy bardzo praktyczne i oszczędzające miejsce rozwiązanie, jakim są listwy magnetyczne. Montowane na ścianie, pozwalają trzymać noże zawsze pod ręką, wykorzystując na ogół nieużywaną powierzchnię ponad blatem. Jest to idealna propozycja dla niewielkich kuchni oraz aneksów kuchennych w kawalerkach, które docenią wszyscy zwolennicy funkcjonalnych i praktycznych rozwiązań.


Szeroki asortyment kompletów i zestawów noży od najlepszych producentów

Dostępne w naszym sklepie komplety noży są skomponowane w taki sposób, by zaproponować Państwu  jak najbardziej funkcjonalne i uniwersalne propozycje w wyjątkowo korzystnych cenach. W naszej ofercie znajda Państwo produkty renomowanych firm, takich jak: Gerlach, Fiskars, Vizner, WMF, Tescoma, Amefa, Gerpol, SSW oraz niemieckie noże Solingen i najwyższej jakości japońskie noże Masahiro, wykonane w rożnych technologiach – znajdą wśród nich Państwo zarówno noże stalowe, jak też ceramiczne.

Niezależnie, czy szukają Państwo podstawowego zestawu noży, kompletu specjalistycznych ostrzy, czy też akcesoriów ułatwiających ich przechowywanie – warto zapoznać się z nasza bogatą i atrakcyjną ofertą!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry