Świat AGD
Pokaż filtry

Karolina

Cena: Nazwa:
Widok:

Zakłady Porcelany Stołowej „Karolina” posiadają ponad 150-letnią tradycję w produkcji wyjątkowej porcelany. W naszym sklepie internetowym także czeka na Państwa porcelana Karolina w szerokim wyborze – mamy nadzieję, że spełni ona również wszystkie Państwa wymagania niezależnie od tego, podczas jakich wydarzeń ma być używana – to ponadczasowy i uniwersalny wybór na każdą okazję!

Tak jak przed laty, także i dzisiaj porcelana Karolina ma wielu zadowolonych użytkowników nie tylko w Polsce, ale wybierana jest również przez klientów zagranicznych. Dzięki najwyższej jakości swoich produktów, szerokiej gamie wzorów, współpracy z uznanymi polskimi i europejskimi projektantami, a także przystępnym cenom zakład jest od lat w czołówce europejskich producentów, eksportując swoje wyroby do 24 krajów świata. Porcelana stołowa marki Karolina to produkty bardzo praktyczne, ale jednocześnie efektowne i wpisujące się w najnowsze trendy. W asortymencie znajduje się szeroka gama różnych elementów w interesujących wzorach, między innymi popularna seria Karolina Claudette czy też Alba. Wszystkie ręcznie wykończone, dopracowane w najdrobniejszych detalach, dzięki czemu będą w stanie spełnić wymagania każdego użytkownika – także w gastronomii.

Nasz asortyment porcelany Karolina jest bardzo szeroki – oferujemy między innymi piękną kolekcję Karolina Claudette, która wybierana jest bardzo często. Zachęcamy już teraz do bliższego zapoznania się z wszystkimi elementami dostępnymi w naszym sklepie on-line. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

 


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry