Świat AGD
Pokaż filtry

Seria zastawy stołowej Maxim to charakteryzująca się ponadczasowym pięknem wysmakowanego wzornictwa propozycja szczycących się długą tradycją produkcji najwyższej jakości wyrobów Zakładów Porcelany Stołowej Karolina.
Zastawę z tej serii charakteryzuje kwadratowa forma prostych naczyń, o brzegach potraktowanych lekką, zaokrągloną kreską, co czyni z niej niezwykle piękną, subtelną propozycję nakrycia stołu we współczesnej kuchni czy jadalni. Śnieżnobiałe naczynia idealnie komponują się z wystrojem niemalże każdego wnętrza, doskonale wpisując się zarówno w bardziej tradycyjną, jak też nowoczesną stylistykę wnętrz.
Ofertę gładkich, niedekorowanych, minimalistycznych naczyń uzupełniają propozycje udekorowane  delikatnym zdobieniem – linia z subtelnym motywem roślinnym w kolorze szarym oraz seria z niezwykle ciekawym stylizowanym motywem geometrycznych kwiatów utrzymanych w kremowo – beżowej kolorystyce, dyskretnie  zdobiących czystą biel naczyń.

Zastawa stołowa Karolina Maxim dostępna jest w sklepie Świat AGD w praktycznych serwisach kawowych złożonych z 39 elementów dla 12 osób, oferowanych w trzech wariantach wykończenia: gładkim oraz z dwoma wariantami dekoracji.
Ponadto z linii pozbawionej zdobień dostępne są liczne pojedyncze elementy: talerze głębokie, płytkie i deserowe, kieliszki na jajko,  bulionówki, filiżanki, i kubki oraz naczynia środka stołu: półmiski, salaterki, czarki, waza, sosjerka, dzbanek, imbryk i cukiernica, pozwalające skompletować wymarzoną zastawę śniadaniową, obiadową i deserowo – kawową, a także szereg akcesoriów stołowych: wazon, serwetnik, solniczka i pieprzniczka, podgrzewacz oraz świecznik.

Linia zastawy stołowej Maxim to jeden z najpopularniejszych fasonów oferowanych przez Zakłady Porcelany Stołowej Karolina. Duże uznanie  zdobył zarówno wśród klientów indywidualnych, jak też w branży HoReCa: stanowi stylowe wyposażenie restauracji i kawiarni. Maxim to śnieżnobiała porcelana o nowoczesnym kwadratowym designie.
Walory użytkowe polskiej porcelany Karolina Maxim podwyższa fakt, iż nadaje się ona zarówno do mycia w zmywarce, jak też użytkowania w kuchence mikrofalowej.

Klasyka we współczesnej odsłonie i niezaprzeczalne aspekty funkcjonalne - ponadczasowe porcelanowe naczynia stołowe Karolina Maxim o uniwersalnych, eleganckich kształtach nigdy nie wyjdą z mody!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry