Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Karolina Hiruni to wyjątkowa propozycja współczesnej zastawy stołowej w niezwykle modnym kremowym kolorze.
Piękna, funkcjonalna zastawa stołowa nadaje charakter każdemu uroczystemu spotkaniu przy wspólnym posiłku. Propozycja polskiego producenta mogącego poszczycić się wieloletnią tradycją to funkcjonalne naczynia wykonane z wysokogatunkowego materiału. Do produkcji porcelany w kolorze écru typu Fine Bone China producent stosuje najszlachetniejsze,  starannie wyselekcjonowane kaoliny, co czyni z niej produkt o wyróżniającej się klasie.
Nie tylko wysoka jakość jest cechą wyróżniającą porcelanę Karolina Hiruni Ecru. Co w niej urzeka najbardziej, to czysta linia nowoczesnych form i nieoczywistych kształtów. Kształt naczyń jest oryginalną interpretacją kwadratowych form: prosta geometryczna figura uzyskała w tej linii zaokrąglone, eleganckie krawędzie. Naczynia z serii Hiruni cechuje niezwykle gustowna, nowoczesna forma oraz nieprzeciętna funkcjonalność i ergonomia.

W ofercie sklepu Świat AGD znajdą Państwo zastawę stołową Karolina Hiruni Ecru w wielu różnych odsłonach:
funkcjonalnych i praktycznych serwisach obiadowych, obiadowo – kawowych oraz deserowych dla 12, 18, a nawet 24 osób o zróżnicowanej ilości elementów, stanowiących doskonała propozycję na gustowny, wyszukany prezent.
Proponujemy także w sprzedaży pojedynczo pakowane elementy, dzięki którym skompletują Państwo serwis dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb: talerze obiadowe płytkie oraz głębokie, bulionówki ze spodkami, talerze deserowe, kubki i trzy pojemności filiżanek z podstawkami oraz szereg naczyń środka stołu: pojemną wazę, półmiski prostokątne i kwadratowy, cztery pojemności salaterek, czarkę – dipówkę, sosjerkę, czajnik, imbryk, mlecznik, cukiernicę oraz akcesoria stołowe: podgrzewacz, solniczkę i pieprzniczkę, serwetnik oraz świecznik. Uzupełnieniem serii jest praktyczna, kwadratowa tacka.

Polska porcelana Karolina to już 150 lat tradycji w tworzeniu piękna i nastroju na domowym stole, a od szeregu lat jej wyroby należą do tych najbardziej cenionych. Wieloletnie doświadczenie, piękne wzornictwo i ceniona jakość to wyróżniki porcelanowych naczyń Karolina, a seria Hiruni Ecru to jej niezwykle udana nowoczesna odsłona, która zachwyci wszystkich zwolenników współczesnego designu. Karolina Hiruni Ecru to propozycja dla zwolenników ponadczasowej elegancji skłaniających się ku nowoczesnemu, postępowemu designowi. Seria ta świetnie sprawdzi się we współczesnych wnętrzach: zarówno tych nieco zachowawczych, jak też bardziej  awangardowych.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry