Świat AGD
Pokaż filtry

Zakłady Porcelany Stołowej  Karolina z Jaworzyny Śląskiej jako jeden z nielicznych polskich producentów posiadających technologię produkcji porcelany  Fine Bone China (FBC), którą wyróżnia najwyższa światowa jakość. Oprócz ponadprzeciętnej klasy produktów wykonanych z FBC,  cechuje je modna kremowa barwa oraz stosunkowo wysoka wytrzymałość. Potencjał tego tworzywa firma Karolina w świetny sposób wykorzystała tworząc linię naczyń stołowych Karolina Claudette Écru.

Serię zastawy stołowej Claudette Écru, oprócz charakterystycznej barwy, cechuje  ponadczasowa elegancja i styl, a kremowy odcień gładkiej powierzchni naczyń ociepli wnętrze Twojej jadalni i nada nakryciu stołu wytwornego sznytu.
Lekkie, uniwersalne formy naczyń cechuje prostota linii czystych, geometrycznych kształtów: walca, owalu i  koła, a prostota form pozbawionych dodatkowych ornamentów jest największą ozdobą zastawy porcelanowej z tej serii.
Porcelana Karolina Claudette Ecru została stworzona  z myślą o klientach, którzy poszukują prostych, pozbawionych zbędnych zdobień wzorów i chętnie podążają za duchem współczesnego designu. Linia Claudette świetnie wpisze się zarówno w proste wnętrza o tradycyjnych formach – w dyskretny sposób je uzupełniając, stanowić też będzie gustowny akcent nowoczesnych przestrzeni kuchni, salonu i jadalni.

Oferta sklepu Świat AGD z linii  Claudette Ecru jest niezwykle szeroka.
Proponujemy Państwu cztery warianty gotowych kompletów obiadowych, kawowych i obiadowo – kawowych na 12 osób: od stosunkowo prostego serwisu kawowego, pozwalającego jednak w elegancki sposób podać np. podwieczorek, przez 42 – elementowy zestaw obiadowy  na 12 osób, wyposażony oprócz talerzy głębokich i płytkich w salaterki, owalne półmiski, sosjerkę i wazę, po dwie propozycje  złożonych serwisów obiadowo – kawowych, wyposażonych w liczne naczynia środka stołu i akcesoria stołowe.
Ponadto, dla łatwego zoptymalizowania i uzupełnienia proponowanych zestawów, poszczególne elementy wchodzące w ich skład, a także naczynia dodatkowe: czarka – dipówka w dwóch wariantach: niskim i wysokim,  kieliszek na jajko, różne gabaryty filiżanek, dzbanek na oliwę, solniczka i pieprzniczka o oryginalnym, jajowatym kształcie, kubki, praktyczny czajnik do herbaty, dodatkowe wielkości salaterek, funkcjonalny podgrzewacz oraz maselnica dostępne są pojedynczo.
Tak obszerny wachlarz naczyń  Karolina Claudette Ecru z pewnością zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających Klientów!

Prezentowana przez Świat AGD linia porcelany Karolina Claudette Ecru to spełnienie Twojego snu o eleganckim i nieszablonowym wnętrzu! Wszystko w tym magicznym i modnym kolorze znaleźć się może w Twojej kuchni. Zaskocz swoją Rodzinę i Gości tą oryginalną porcelaną!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry