Świat AGD
Pokaż filtry

Zastawa stołowa Karolina Alba Biała wyróżniająca się tradycyjnym, klasycznym kształtem to wyjątkowo udane połączenie prostoty i elegancji.
Wytworna forma zastawy o stylowej, dyskretnej i klasycznej formie przyozdobionej gustowną ornamentyką to cechy charakterystyczne porcelany  z tej serii. Lekko falująca forma naczyń doskonale współgra z  gustowną, jednobarwną wszkliwioną ornamentyką. Niewątpliwą ozdobą porcelany z tej linii są wysmakowane detale: wytworne, a jednocześnie ergonomiczne uchwyty i wysmakowane potraktowanie krawędzi naczyń. Karolina Alba to seria dedykowana wszystkim tym, którzy przywiązani do tradycyjnych form, cenią ich wykwintną i uniwersalną elegancję.
Linia Karolina Alba dedykowana do jest ponadczasowych, eleganckich wnętrz, stanowi wysmakowaną i stylową ozdobę stołu, czyniąc z każdego posiłku wykwintna ucztę.


Firma Świat AGD proponuje Państwu porcelanę Karolina Alba w niezwykle bogatym asortymencie.
W ofercie firmy znajdą Państwo elegancki serwis kawowy dla 12 osób złożony z 39 elementów: talerzy deserowych, filiżanek z podstawkami, imbryka, mlecznika oraz cukiernicy.
Szeroka oferta pojedynczych naczyń obiadowych i stołowych pozwoli na skompletowanie dostosowanego do Państwa indywidualnych potrzeb serwisu, zarówno obiadowego, jak i deserowego. Oprócz szerokiego wyboru talerzy, bulionówek czy filiżanek, proponujemy Państwu bogaty wachlarz półmisków, misek – salaterek, imbryk, czajnik, mlecznik, sosjerkę oraz dzbanek, a także stanowiące gustowne dopełnienie kompletnej zastawy akcesoria: cukiernicę, wazon i serwetnik.


Seria zastawy wyprodukowanej z najwyższej jakości polskiej porcelany w eleganckiej, ponadczasowej bieli to propozycja dla wyznawców ponadczasowego, nienachalnego szyku. Stylowe naczynia są jednocześnie bardzo praktyczne w użytkowaniu – można je używać tak w zmywarce, jak i w kuchence mikrofalowej, co z pewnością doceni każda Pani Domu.
Klasyczna forma elementów zastawy i nieskazitelna biel ich powierzchni to niezwykle pożądane połączenie idealne dla każdego stylowego wnętrza.
Karolina Alba Biała pozwoli Ci na wyrażenie siebie poprzez gustowne i starannie wykonane naczynia z polskiej porcelany najwyższej jakości.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry