Świat AGD
Pokaż filtry

Linia sztućców Bitonto popularnej marki Giardino to atrakcyjna i elastyczna oferta produktów przeznaczonych do codziennego użytku, adresowana do wszystkich zwolenników tradycyjnych rozwiązań oraz bardziej zachowawczej stylistyki.
Wykonane z polerowanej stali sztućce o klasycznej, eleganckiej stylistyce, posiadają proste rękojeści o trójbocznym, prostym zakończeniu i delikatnym linearnym zdobieniu. Uchwyty na całym ich obwodzie zdobi prosty, liniowy relief nadający serii wytwornego charakteru – dzięki temu sztućce Bitonto sprawdzą się nie tylko podczas codziennych posiłków, ale również przy nieco bardziej uroczystych okazjach.


Dobra jakość w korzystnej cenie

Wykonane ze stali nierdzewnej 18/10 sztućce są nie tylko estetyczne, ale też wygodne w użytkowaniu – bez obaw można je myć w zmywarce. Wysoka jakość użytej do ich produkcji stali gwarantuje dużą trwałość elementów, a dzięki temu satysfakcję licznej rzeszy zadowolonych użytkowników. Jeśli szukasz korzystnej cenowo propozycji wyposażenia swojej kuchni i jadalni – oferta sztućców Bitonto skierowana jest właśnie do Ciebie!


Bogaty asortyment sztućców na każdą okazję

Sklep Świat AGD proponuje Państwu elementy serii Giardino Bitonto dostępne na sztuki: noże i łyżki obiadowe oraz łyżeczki do herbaty, a także szeroki asortyment sztućców przeznaczonych do serwowania potraw: łyżki i widelce do nakładania sałatek, widelce do nakładania wędlin, łyżki do potraw, do sosu oraz wazowe – małe i duże, łyżeczkę i szczypce do cukru oraz łopatkę do ciasta.
Tak skonstruowana oferta pozwoli z łatwością stworzyć zestaw sztućców funkcją i rozmiarem dostosowany do Twoich potrzeb, a wszystko to w niezwykle atrakcyjnej cenie. Koniecznie sprawdź ciekawą propozycję Świata AGD i Giardino – dzięki niej z łatwością wyposażysz swoją kuchnię w funkcjonalne, trwałe i estetyczne sztućce, które w elegancki sposób umożliwią podanie każdego posiłku – zarówno codziennego obiadu, jak też bardziej wystawnego przyjęcia.
Jeżeli cenisz praktyczne, funkcjonalne i jednocześnie ekonomiczne pomysły  na przedmioty codziennego użytku - zainwestuj w atrakcyjne produkty z kolekcji Giardino Bitonto!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry