Świat AGD
Pokaż filtry

Najwyższa jakość i funkcjonalność noży Gerpol

Ostre i niezawodne noże to z pewnością jedno z najważniejszych narzędzi  pracy w każdej kuchni. Noże wychodzące z Fabryki Nakryć Stołowych Gerpol wyróżnia spośród pozostałej oferty dostępnej na rynku wysoka jakość stali użytej do ich produkcji, precyzyjny szlif oraz ergonomiczne, wygodne rękojeści. Ponadprzeciętna jakość i trwałość produktów polskiego producenta wynika z użycia najlepszych materiałów oraz dużej dbałości o precyzję wykonania. Dzięki temu noże z logo Gerpol z pewnością należą do najlepszych na rynku.
Oferowana przez Świat AGD linia Onyks od Gerpolu to uniwersalna seria noży, w asortymencie której znajdą Państwo szereg wyspecjalizowanych ostrzy. Kolekcja Onyks spełnia najwyższe wymagania pod względem jakości oraz funkcjonalności, wyróżnia ją też proste, współczesne, uniwersalne wzornictwo autorstwa uznanych polskich projektantów.


Bezpieczeństwo, precyzja i ergonomia

Precyzyjnie wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej ostrza noży Gerpol Onyks oprawiono w poręczne rękojeści z niezwykle trwałego materiału ABS, który gwarantuje bezpieczny i pewny chwyt. Wysoka jakość stali wykorzystywanej do produkcji polskich noży zapewnia doskonałe właściwości tnące oraz dużą wytrzymałość mechaniczną – ostrza linii Onyks są odporne na wyszczerbienie i pękanie. Nie bez znaczenia jest starannie dopracowany w każdym  detalu kształt rękojeści – idealnie wyprofilowany uchwyt posiada podparcie przy nasadzie, co gwarantuje ochronę palców podczas użytkowania ostrza.


Kompleksowa, elastyczna oferta Świata AGD

Niezwykle szeroki asortyment noży Gerpol Onyks, jaki znajdą Państwo w sklepie Świat AGD, pozwoli na skompletowanie optymalnego, dostosowanego do Państwa przyzwyczajeń kulinarnych zestawu noży. W ofercie sklepu znajdą Państwo noże  dostępne na sztuki: uniwersalne o 4 wariantach długości ostrza: 12,5; 13; 15 i 18 cm; 2 rodzaje noży do warzyw o ostrzach długich na 6,5 i 8 cm; a także zestawy 2 sztuk noży: nóż kuchenny + nóż do pomidorów, nóż kuchenny + nóż uniwersalny oraz zestaw 2 noży do warzyw.
Ponadto, proponujemy Państwu niezwykle praktyczny komplet 5 noży w solidnym i eleganckim bloku z drewna olchowego, złożony z: noża kuchennego, noża uniwersalnego, noża do pomidorów i dwóch wielkości noży do warzyw, dostępny w naszym sklepie w bardzo korzystnej cenie. Zestaw ten jest nie tylko funkcjonalny, drewniany blok atrakcyjnie prezentuje się na każdym kuchennym blacie!


Noże to podstawowy i niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Gerpol Onyks to produkty o wytrzymałym ostrzu i wygodnej rękojeści – na pewno Cię nie zawiodą i będą wiernym towarzyszem Twoich kuchennych eksperymentów!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry