Świat AGD
Pokaż filtry

Nawiązanie do mitycznego boga piękna i słońca nie jest przypadkowe

Kolekcja sztućców Gerpol Apollo, podobnie jak najpiękniejszy z greckich bogów, charakteryzuje się niezwykle smukłą sylwetką i wręcz mityczną dostojnością. To dzięki tym cechom sztućce Apollo posiadają magiczną moc skupiania na sobie uwagi wszystkich ucztujących i stanowią o pięknie nakrycia stołu i dobrym guście właścicieli.


Linia sztućców Gerpol Apollo nie jest z pewnością adresowana do konserwatystów, którzy gustują w klasycznych elementów wyposażenia domu i z nostalgią patrzą na wystawy antykwariatów, tam poszukując inspiracji dla swoich wnętrz.
Jednakże nawiązanie nazwą serii do klasycznego boga słońca oraz  piękna - Apolla – nie jest w  żadnym przypadku pomyłką. Apollo – uznany za najpiękniejszego greckiego boga o niezwykle smukłej dostojnej sylwetce stał się natchnieniem dla projektantów sztućców Gerpol, którzy pełnymi dłoniami czerpali z tej stylistyki. Tak więc kolekcję sztućców Apollo wyróżnia bardzo smukła sylwetka: czarki łyżeczek, widelce czy ostrza noży osadzono na minimalistycznych rękojeściach o prostej geometrii, jedynie w górnej części odciętych od czarek minimalistyczną formą pięciu równoległych, poprzecznych kresek.


Wyprodukowanie sztućców Apollo z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10 polerowanej na wysoki połysk, gwarantuje wieloletnią bezproblemową eksploatację, możliwość mycia w zmywarce i przepiękną oprawę stołu Twojego oraz Twoich najbliższych. Jeśli zdecydujesz się wybrać sztućce Gerpol Apollo na prezent, to stawiasz na wybór  wyróżniający się  nie tylko walorami funkcjonalnymi, ale też prawdziwie boskim pięknem.


Sklep Świat AGD, jako autoryzowany przedstawiciel marki GERPOL może zaoferować Państwu te firmowe produkty w wyjątkowo korzystnych cenach.
Asortyment naszego sklepu obejmuje z serii Apollo: podstawowy zestaw sztućców z 24 el. dla  6 osób: łyżek, noży, widelców, łyżeczek  do herbaty oraz widelczyków do kawy rozszerzony komplet obiadowo – deserowy z 69 el. dla 12 osób, który poza łyżkami, nożami, widelcami, widelczyków do ciasta oraz łyżeczkami do kawy, posiada szereg sztućców środka stołu: 2 łyżki do ziemniaków i sałaty, 1 widelec do mięs, 1 widelec do sałaty, 1 łyżka wazowa, 1 łyżka do sosu, 1 łopatka do ciasta, 1 łyżeczka do cukru. Całość pakowana jest w elegancka walizkę, co czyni z zestawu Apollo świetny pomysł na funkcjonalny i elegancki prezent, np. dla nowożeńców. Uzupełnieniem tej oferty są komplety 6-ciu sztuk: łyżeczek do kawy, a także 6 – ciu widelczyków do ciasta, co czyni asortyment sklepu Świat AGD niezwykle wartym rozważenia.


Jeżeli zależy Ci na pięknie prezentujących się sztućcach w szerokim asortymencie i korzystnej cenie - dobrze trafiłeś! Gerpol Apollo idealnie sprawdzi się przy każdej okazji i w każdym wnętrzu, a Ty będziesz mógł cieszyć się swoimi sztućcami ze stali nierdzewnej przez długie lata.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry