Świat AGD
Pokaż filtry

Linia Loft od Gerlacha to świetna propozycja do tak modnych i popularnych ostatnich latach industrialnych wnętrz. Swoja oryginalną, nowoczesną stylistyką świetnie wpisuje się w poprzemysłowy charakter loftowych kuchni, będąc nie tylko praktycznym i niezbędnym elementem ich wyposażenia, ale dzięki unikalnemu wzornictwu też ich prawdziwa ozdobą.
Tym, co wyróżnia serię noży Gerlach Loft jest przede wszystkim ich nieszablonowe wzornictwo. Połączenie stali nierdzewnej, naturalnego drewna oraz głębokiej czerni jest niezwykle gustowne oraz efektowne. Jak inne produkty renomowanej polskiej marki, noże Loft to nie tylko wysokiej próby wzornictwo, ale też najwyższa jakość i precyzja wykonania.


Niezwykle precyzyjne ostrza gładko kroją tak chleb, jak warzywa czy mięso, czyniąc z przygotowywania potraw przyjemną i łatwą czynność.
Gwarancją trwałości i odporności na korozję jest wysokiej jakości gatunek stali nierdzewnej X50CrMoV15 zawierający dodatek chromu, wanadu i molibdenu, z jakiego zostały wykonane ostrza noży Loft. Charakteryzuje je również odpowiednia twardość, zoptymalizowana w taki sposób, aby zapewnić precyzyjne i ostre cięcie, a jednocześnie zminimalizować ryzyko złamania się ostrza w trakcie nawet bardzo intensywnego użytkowania.

Cechą wyróżniającą noże Gerlach Loft są ich niezwykle ergonomiczne i wygodne rękojeści, wykonane z wyjątkowo trwałego tworzywa ABS, które gwarantuje pewny chwyt i posiada duże właściwości antypoślizgowe. Wykonane ze stali nierdzewnej zwieńczenia uchwytów wyposażone są w odpowiednie symbole, dzięki którym łatwo zidentyfikować typ znajdujących się w bloku noży.

Bardzo oryginalnym elementem oferowanego przez Świat AGD zestawu jest masywny blok do przechowywania noży – wykonany z drewna bukowego efektownie łączy płaszczyzny o rysunku surowego drewna z lakierowanymi na czarno bokami, co czyni z niego nie tylko praktyczny, ale też bardzo estetyczny element wyposażenia każdej współczesnej kuchni.

Zestaw proponowany Państwu przez Świat AGD składa się z pięciu noży o zróżnicowanej funkcji: wielkości i rodzaju ostrza.
W komplecie znajdą Państwo: masywny nóż santoku o specjalnych wgłębieniach, dzięki którym krojone jedzenie nie przywiera do ostrza; wyposażony w ząbkowane ostrze nóż do chleba – dla wygody użytkowania zarówno prawo, jak i leworęcznych osób, ostrzony z obydwu stron; dwie wielkości uniwersalnych noży kuchennych oraz wyposażony w krótkie ostrze nożyk do jarzyn.

Komplet noży w bloku Gerlach Loft to nieszablonowa propozycja dla wszystkich osób o wysmakowanym guście, oczekujących od produktów codziennego użytku zarówno estetyki, jak i wysokiej jakości. Sprawdź koniecznie naszą niezwykle korzystna ofertę!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry