Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Słowo „Flames” z angielskiego oznacza płomienie. W tym przypadku nazwa serii sztućców w bardzo dosłowny sposób została przeniesiona na jej elementy. Nowoczesne, proste formy zdobi motyw płomienia umieszczony w nieszablonowym miejscu – u nasady rękojeści i płynną, falującą linią optycznie przedłuża uchwyt łyżek czy widelców, integrując obydwie części: głownię z rękojeścią. Ten sam motyw płomienia zdobi uchwyty noży od nasady ostrza w dół, tworząc spójną stylistycznie kolekcję. Linia sztućców Flames dostępna jest w dwóch wariantach wykończenia: o polerowanej na wysoki połysk lub satynowanej  powierzchni rękojeści.


Seria Gerlach Flames to nowoczesna propozycja dla osób ceniących nieszablonowe rozwiązania. W tym przypadku projektanci serii w nieoczywisty sposób zinterpretowali sposób dekoracji elementów, umieszczając element zdobniczy w nietypowym miejscu. Całość, w połączeniu z prostą formą i dużą precyzją wykonania daje ciekawy, nieco intrygujący efekt. Produkty firmy Gerlach wyróżnia też wysoka jakość – podobnie jak inne propozycje polskiego producenta, sztućce Flames posiadają wieczystą gwarancję i można je bezpiecznie myć w zmywarkach.


Z pewnością dużym atutem serii Flames jest jej wszechstronność i duża funkcjonalność. Asortyment kolekcji został tak skonstruowany, aby każdy mógł skompletować odpowiadającą jego indywidualnym potrzebom kolekcję, lub wybrać któryś z gotowych zestawów dla 6 lub 12 osób.
Świat AGD oferuje Państwu pakowane po 6 sztuk poszczególne sztućce: widelce obiadowe, noże oraz łyżki obiadowe oraz zestaw noża i widelca do ryb, a także łyżeczki do herbaty oraz kawy i widelczyki do ciasta – wszystkie dostarczane w gustownych, flokowanych wewnątrz pudełkach.
Ponadto z linii Flames zakupicie Państwo dostępne na sztuki: noże i widelce do ryb, sztućce do serwowania sałaty, łyżeczkę do cukru i łopatkę do tortu, zestaw łyżki wazowej i łyżki do sosu.


Szeroki asortyment sztućców Gerlach Flames uzupełnia szereg praktycznych zestawów na 6 i 12 osób, dostępnych w naszym sklepie zarówno w wykończeniu satynowanym, jak i na wysoki połysk:
● komplet 24 sztućców obiadowych dla 6 osób, pakowany w elegancki i praktyczny karton z logo producenta i flokowaną wkładką;
● zestaw 68 elementów dla 12 osób, w zależności od Państwa upodobań pakowany we flokowane pudełko, poręczną walizkę lub gustowną drewnianą kasetę – szczególnie ten wariant czyni z kompletu Flames efektowny i elegancki pomysł na praktyczny prezent.
Jeśli cenisz niebanalne, współczesne wzornictwo przedmiotów codziennego użytku oraz dużą dbałość o detal i najwyższą jakość wykonania, seria Gerlach Flames to ciekawa propozycja, której koniecznie powinieneś się przyjrzeć!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry