Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Celestia to propozycja stylowych sztućców, adresowana do Klientów o tradycyjnym guście. Klasyczne kształty wyróżnia elegancki motyw zdobniczy, przecinający rękojeści w połowie ich długości. Falujący relief, przywołujący na myśl lekko udrapowaną tkaninę, zawija się miękką, wciętą linią na końcu uchwytów. Całość nabiera dzięki temu lekkiego, niezobowiązującego charakteru, równie dobrze nadając się na oprawę tak codziennego, jak też świątecznego stołu. Świat AGD proponuje Państwu linię Celestia w dwóch wariantach: z wykończonymi na wysoki połysk rękojeściami oraz z elementami satynowanymi, które pięknie podkreślają zdobiący uchwyty relief.


Niezaprzeczalnym walorom estetycznym, jak zawsze w przypadku sztućców Gerlach, towarzyszy najwyższa jakość. Do ich wyrobu producent zastosował wysokogatunkową stal nierdzewną 18/10, dzięki czemu ostrza z niej wykonane są niezwykle trwałe i ostre, odporne na korozję, a wszystkie sztućce nadają się do mycia w zmywarkach.


Dołożyliśmy wszelkich starań, aby atrakcyjna wizualnie i jakościowo oferta, była również możliwie szeroka i elastyczna. W Świecie AGD zakupią Państwo zarówno podstawowe komplety 24 sztućców dla 6 osób, jak tez obszerne zestawy dla 12 osób złożone z 68 elementów oraz poszczególne sztućce w zestawach po 6 sztuk: łyżeczki koktajlowe na wysmukłej rękojeści, łyżeczki do kawy oraz herbaty i widelczyki do ciasta, a także łyżki stołowe, widelce i noże obiadowe, wszystko w eleganckich, flokowanych pudełkach, a zestaw dla 12 osób opcjonalnie w eleganckiej walizce. Większość elementów dostępnych w zestawach, a także widelce do ryb oraz sztućce do serwowania: widelce półmiskowe do wędlin, łyżki do sałaty, łyżki wazowe i do sosu, łopatki do tortu i łyżki do herbaty dostępne są również na sztuki.


Tak skonstruowana oferta z pewnością pozwoli Ci wybrać optymalny dla Ciebie komplet lub dostosować jedną z gotowych propozycji do Twoich indywidualnych potrzeb.
Ponadczasowy design sztućców Gerlach Celestia został nagrodzony licznymi nagrodami i wyróżnieniami, m.in. Godłem Teraz Polska, Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz wyróżnieniem Dobry Wzór, co gwarantuje, że wybierając sztućce Celestia, wybierasz produkt o najwyższych walorach estetycznych. Ponadto, niezawodną jakość sztućców od Gerlacha potwierdza wieczysta gwarancja producenta – czy potrzebujesz czegoś więcej?


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry