Świat AGD
Pokaż filtry

Elegancka propozycja sztućców dla Twojego dziecka
Bon Ton to elegancka seria markowych sztućców Gerlach skierowana do najmłodszych użytkowników stołu. Sztućce te charakteryzuje prosta forma o łagodnej linii i odpowiednia wielkość idealnie dostosowana do dziecięcego uścisku. Ergonomicznie zaprojektowane elementy serii doskonale leżą w małych rączkach, umożliwiając łatwą naukę posługiwania się przyborami, co często bywa sporym problemem dla dziecka, a rodzicom przysparza wiele nerwów. Wesołe zdobienie sztućców z pewnością zamieni często nieprzyjemny obowiązek, jakim jest dla dziecka spożywanie posiłków, w wesołą zabawę. Przekonaj się o tym i Ty!


Gładkie sztućce o prostej, klasycznej formie doskonale wtopią się w aranżację każdego stołu, a prosty grawerunek w formie pieska zlokalizowany na końcu zaokrąglonej rękojeści spowoduje, że Twoje dziecko poczuje się wyjątkowo i z pewnością z większą chęcią poświęci uwagę na spożywanie posiłku. Dyskretna dekoracja z jednej strony przykuje uwagę każdego malucha, z drugiej – jej prosty i neutralny charakter nie zaburzy aranżacji nawet najbardziej eleganckiego stołu, a każde dziecko będzie się czuło wyróżnione posiadając własny komplet sztućców.


Bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla nas najważniejsze
Kupując swojemu dziecku zestaw Gerlach Bon Ton nie musisz się niepokoić o jego bezpieczeństwo. Wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej typu 18/10 sztućce wyprodukowane są z niezwykłą dbałością o detal i gładkość powierzchni oraz precyzyjne wykończenie krawędzi w taki sposób, aby zapewnić Twojemu maleństwu jak największe bezpieczeństwo użytkowania. Dla Twojej wygody, sztućce Bon Ton można bez pobaw myć w zmywarce, a potwierdzeniem ich najwyższej jakości jest wieczysta gwarancja udzielana przez producenta.


Pomysł na praktyczny prezent
W sklepie Świat AGD sztućce Bon Ton od Gerlacha dostępne są w praktycznym zestawie złożonym z czterech elementów: noża, widelca, łyżki stołowej oraz łyżeczki. Całość zapakowana jest w kolorowy, estetyczny i wesoły kartonik, podobnie jak same sztućce przyozdobiony wesołym motywem pieska, wewnątrz estetycznie flokowany. Czyni on ze sztućców Bon Ton dobry pomysł na użyteczny prezent, który z pewnością sprawi radość każdemu obdarowanemu dziecku.
Zaoszczędź sobie i swojemu maluchowi frustrujących chwil przy stole i zamień je w wesoła przygodę – to wszystko dzięki sztućcom Bon Ton od Gerlacha!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry