Świat AGD
Pokaż filtry

Szukasz najwyższej jakości sztućców o tradycyjnym wzornictwie, starannie opracowanym detalu i najwyższej jakości wykonania? Sprawdź koniecznie kolekcję Antica renomowanego polskiego producenta – to bardzo wytworna propozycja o ponadczasowej linii i szerokim wachlarzu elementów – sprawdzi się doskonale zarówno podczas codziennych posiłków, jak tez przy świątecznym stole.


Gerlach Antica charakteryzuje klasyczny, ponadczasowy kształt: płynną linię sztućców wieńczy rękojeść o zaoblonym na kształt kropli zakończeniu i subtelnym zdobieniu w formie linearnego reliefu biegnącego po całym obwodzie uchwytu i odciętego u jego nasady prostym żłobkowaniem.
Kolekcja sztućców Antica dostępna jest w różnych wariantach wykończenia: o lśniących, polerowanych na wysoki połysk rękojeściach oraz w wykwintnej, satynowanej wersji – ze zmatowioną środkową częścią uchwytów. Takie wykończenie nadaje sztućcom niezwykle dyskretnego, ale też gustownego charakteru, podkreślając wysmakowany charakter aranżacji. Dostępny jest też wariant sztućców Gerlach Antica ze subtelnie złoconym zewnętrznym rantem.


Gerlach to nie tylko wysokiej jakości design – to również bardzo solidne wykonanie i najwyższej jakości materiały. Elementy kolekcji Antica wykonane są z wysokogatunkowej stali nierdzewnej 18/10 z 10-cio procentowa zawartością niklu. Taki skład chemiczny stopu gwarantuje wysoką odporność na korozję, co zapewnia wieloletnią satysfakcje użytkownika. Dodatek niklu nadaje stali jaśniejszej barwy i dużego połysku, podwyższa więc też jej parametry estetyczne. Najwyższą jakość wyrobów potwierdza wieczysta gwarancja udzielana przez producenta. Funkcjonalność kolekcji zwiększa możliwość mycia jej elementów w zmywarce.


Oferta sztućców Antica od Gerlacha dostępna w Świecie AGD jest niezwykle szeroka. Proponujemy Państwu podstawowe elementy kolekcji: łyżki, widelce i noże stołowe, łyżeczki do herbaty i kawy, a także widelczyki do ciasta i smukłe łyżeczki do latte w zestawach 6 sztuk pakowanych w estetyczne kartoniki oraz sztućce do ryb: noże i widelce dostępne pojedynczo, a także sztućce do serwowania potraw dostępne na sztuki: zestaw łyżki wazowej i łyżki do sosu, widelec półmiskowy, łyżka i widelec do sałaty, łyżka do nakładania ziemniaków, łopatka do ciasta i łyżeczka do cukru.  Ponadto, w bogatym asortymencie Świata AGD znajdą Państwo także funkcjonalne zestawy: komplet 24 sztućców obiadowych dla 6 osób oraz komplet 68 sztućców: obiadowych, deserowych i do serwowania potraw, przeznaczony  dla 12 osób.
Dzięki tak skonstruowanej ofercie każdy, nawet najbardziej wymagający Klient, jest w stanie zaspokoić swoje potrzeby. Niepowtarzalny design sztućców Gerlach Antica został wyróżniony nagrodą Dobry Wzór – doceń i Ty jego piękno!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry