Świat AGD
Pokaż filtry

Urządzasz się w nowej kuchni? A może tylko chcesz odświeżyć wyposażenie domu i zrobić sobie przy okazji funkcjonalny i praktyczny prezent?
W obu przypadkach linia garnków Brava od Gerlacha będzie dobrą propozycją. Zestaw podstawowych naczyń wykonanych ze stali nierdzewnej stanowić będzie doskonałą bazę dla Twoich kulinarnych eksperymentów i z pewnością pozwoli Ci odkryć w sobie pasję do gotowania. Nowoczesne, proste wzornictwo, optymalnie dobrane wielkości i jakość w opracowaniu detalu sprawią, że gotowanie stanie się pasjonującą przygodą – przekonaj się o tym i Ty!


Garnki Gerlach Brava posiadają wszystkie zalety nowoczesnych przyborów kuchennych
Wysokiej jakości stal nierdzewna 18/10 użyta do ich produkcji gwarantuje doskonałe właściwości antykorozyjne, odporność na uszkodzenia mechaniczne i działanie wysokich temperatur. Ponadto, garnki z niej wykonane można bez obaw myć w zmywarkach.
Tym, co wyróżnia stalowe garnki od Gerlacha jest specjalna, trójwarstwowa konstrukcja dna, z wbudowanym w nie dyskiem aluminiowym. Taka konstrukcja gwarantuje optymalny rozkład ciepła w naczyniu, zwiększa też energooszczędność jego użytkowania i skraca czas potrzebny na przygotowanie posiłków. Dzięki takiemu rozwiązaniu garnki Brava nadają się do stosowania we wszystkich rodzajach kuchenek: zarówno tradycyjnych – gazowych i elektrycznych, jak też ceramicznych oraz indukcyjnych. Ponadto, można je – do temperatury 180 ͦC, bezpiecznie używać w piekarniku.


Jak w przypadku innych kolekcji, również podczas opracowywania serii Brava producent zadbał o szereg starannie dopracowanych detali, znacząco wpływających na komfort użytkowania naczyń.
Wszystkie garnki Gerlach Brava posiadają szczelne pokrywki ze szkła hartowanego, doskonale przylegające do ich krawędzi, dzięki czemu potrawa przygotowywana w naczyniu jest równomiernie ogrzewana. Specjalny odpowietrznik umieszczony w pokrywce umożliwia odprowadzenie nadmiaru zgromadzonej w nim pary. Garnki Brava wyposażono w duże poręczne uchwyty oraz wewnętrzną miarkę, dzięki której łatwo można dozować odpowiednią ilość składników.
Wszystkie te detale uczynią z gotowania czystą przyjemność, a optymalnie skomponowany zestaw czterech garnków Gerlach Brava proponowany w atrakcyjnej cenie przez Świat AGD w wygodny sposób pozwoli Ci przygotować każde danie. Przekonaj się o tym koniecznie!

Garnki Gerlach Brava to świetna propozycja uniwersalnych naczyń, które idealnie sprawdzą się w czasie codziennych prac kuchennych, a ich duża funkcjonalność uczyni z każdego w prawdziwego szefa kuchni!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry