Świat AGD
Pokaż filtry

Miłośnikom chmielowego napoju z pianką z pewnością przydadzą się w domowej zastawie kufle i pokale do piwa. Oferujemy zarówno wersje szkalnek, które pomieszczą dużą ilość złocistego trunku, jak i te o mniejszym litrażu. Dla tych, którzy lubią poczuć w rękach ciężar solidnego naczynia wypełnionego po brzegi zacnym płynem, przygotowaliśmy kufle z grubego szkła o pojemności do 550 ml. W naszej ofercie dostępne są kufle z uchwytem, kufle w formie kielichów czy kufle w postaci szklanek. Do wyboru są warianty pokali z cienkiego i grubego szkła.

Kufel do piwa 

Kufle do piwa kojarzą się raczej z masywnym i ciężkim naczyniem na chmielowy napój. Są zwykle wyposażone w wyprofilowany uchwyt, który ułatwia podnoszenie wypełnionego po brzegi piwem szkła. Dzięki temu delektowanie się złocistym trunkiem jest przede wszystkim komfortowe. Często po całym dniu ciężkiej pracy mamy ochotę właśnie na kufel zimnego piwa podany w odpowiednim do tego naczyniu. 

Pokal do piwa 

Nieco delikatniejszą wersją naczynia do piwa jest pokal. Zwykle wykonany jest z cienkiego, gładkiego szkła i może przybierać postać szklanki czy pękatego kielicha na stopce. Pokale występują też w wersjach przypominających tradycyjne szklanki – najczęściej węższe u dołu, rozszerzające się i zaokrąglające ku górze. Lekkie pokale, których pojemność waha się od 280 ml do 500 ml sprawdzą się świetnie w każdym domu, stając się praktycznym elementem zastawy. Można w nich serwować piwa jasne – rzemieślnicze i pasteryzowane, portery, podpiwek czy cydr.

Różnorodność kufli i pokali do piwa

Podstawową cechą takich produktów jest ich różnorodność. Dostępne są one w rozmaitych kształtach, rozmiarach, pojemnościach, a klient ma możliwość zakupu poszczególnych produktów na sztuki lub w zestawie. Oznacza to, że każdy fan piwa, ale i nie tylko, jest w stanie znaleźć, coś, co mu się spodoba. Zarówno kufle, jak i pokale do piwa, doskonale sprawdzą się w każdym mieszkaniu czy w restauracji.

Szklanki i kufle do piwa to te elementy zastawy, o których nie należy zapominać – dzięki temu można podać ten złocisty trunek w elegancki sposób. Na pewno więc w każdym domu przyda się taki zestaw. Co więcej, możesz u nas kupić szklanki i kufle w zestawie lub na sztuki. Oferujemy też bardzo szykowne pokale. Zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się piękne, efektowne szklanki, nie tylko tradycyjne kufle, lecz też propozycje delikatniejsze – idealne np. dla kobiet. Tego typu gadżety są nie tylko praktyczne i funkcjonalne, ale również bardzo dekoracyjne, będą stanowić ozdobę stołu.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry