Świat AGD
Pokaż filtry

Kieliszki do likieru i aperitifu

Odpowiedni komplet kieliszków, przeznaczony do podawania trunków, robi nie tylko fenomenalne wrażenie wizualne; świadczy również o tym, że gospodarz wie, w jaki sposób właściwie serwować gościom różne gatunki alkoholi. W bogatej ofercie kieliszków  posiadamy odpowiednie naczynia do podawania nalewek, które nie tylko zachwycają swoim wyglądem, ale są również bardzo funkcjonalnym elementem zastawy szklanej.

Kieliszki do nalewek

Likier i aperitif znane są chyba każdemu. Takie rodzaje alkoholi często podaje się na różnego typu bankietach czy uroczystościach, np. jako powitalny kieliszek trunku dla rozluźnienia atmosfery i pobudzenia apetytu. Łyk smakowego alkoholu doskonale wpływa na nasze kubki smakowe. Aby dodać splendoru przyjęciu, nawet takiemu, które organizujemy dla grupy znajomych, warto zaserwować likier czy aperitif  w odpowiednich do tego naczyniach. W tym celu warto zdecydować się na specjalne kieliszki do nalewek, które umożliwiają nam jak najpełniejsze rozkoszowanie się tymi właśnie trunkami. 

Bogaty wybór produktów

Takie kieliszki dostępne są w wielu wersjach. Różna waga, średnica, wysokość czy pojemność - a wszystko to w większości przypadków można zakupić w zestawach oraz na sztuki. Dostępne są komplety z karafką zamykaną eleganckim korkiem, kieliszki na dłuższej i krótszej nóżce oraz kieliszki do likieru bez stopki. Do wyboru są różne grubości szkła.

W wyposażeniu każdego domu powinny znaleźć się odpowiednie kieliszki do różnego rodzaju trunków. Z myślą o Twoich potrzebach oferujemy Ci kieliszki do likieru i aperitifu. Dostępne są w zestawie oraz na sztuki. Bez trudu wybierzesz odpowiedni dla siebie zestaw lub skompletujesz własne połączenie ciekawych wzorów. Każdy kieliszek nada Twoim przyjęciom wystawnego, profesjonalnego charakteru. Nie może ich zabraknąć w wyposażeniu Twojego domu. Zadbaj o to, aby każda okazja do uroczystego świętowania miała odpowiednie kieliszki do likieru i aperitifu. Zaskocz swoich gości ich niepowtarzalnym charakterem.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry