Świat AGD

Deski do prasowania pozwalają zadbać o to, by ta czynność mogła być wykonana sprawnie, szybko, dając świetne efekty. Prasowanie nie musi być trudne i niewygodne – popraw swój komfort, wybierając dostępne u nas deski - z rękawnikiem, z gniazdkiem elektrycznym. Tym samym można uzyskać perfekcyjne efekty, bez zbędnego tracenia czasu.Sprawdź nasz szeroki asortyment i wybierz idealną deskę do prasowania, dopasowaną do Twoich potrzeb.


Wydajne prasowanie - ergonomiczna deska do prasowania

Solidna, porządna deska, odpowiednio wyprofilowana, z udogodnieniami – pozwoli przyspieszyć prasowanie. Ubrania można dzięki temu równomiernie rozłożyć, by żelazko mogło się sprawnie przesuwać po ich powierzchni. W dodatku dostępne u nas deski można szybko rozłożyć i złożyć – nie zajmują wiele miejsca, będą więc także poręczne w przechowywaniu. Nasz sklep oferuje także osobne rękawniki, które umożliwiają wygodne prasowanie rękawów i nogawek, a także ubranek dziecięcych. Interesuje Cię nabycie wykonanej z trwałych materiałów deski do prasowania z rękawnikiem i półką pod żelazko? Trafiłeś na właściwy sklep!


Przed zakupem deski prasowalniczej upewnij się, że jest stabilna

Deska do prasowania powinna być przede wszystkim stabilna. Niezależnie od tego, czy wybierzemy małą czy też dużą, wyposażoną w dodatki deskę, nie powinna się ona chwiać. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie solidnie wykonane deski, które nie przewrócą się łatwo np. podczas przypadkowego szturchnięcia. Taka deska do prasowania zmniejsza również ryzyko upadku żelazka i ewentualnych, spowodowanych tym szkód. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry