Świat AGD
Pokaż filtry

Dekoratory do ciast – praktyczne akcesoria, które zamienią Twoje wypieki w małe dzieła sztuki

Mówi się, że jemy również oczami. I z pewnością coś w tym jest – to samo danie, niedbale podane na byle jakim talerzu z pewnością nie będzie smakowało tak samo jak starannie udekorowane wymyślnymi detalami, zaserwowane na eleganckiej zastawie. W najprostszy sposób efektownie udekorujesz każde danie z pomocą specjalnych dekoratorów i akcesoriów, których szeroką ofertę znajdziesz w świecie AGD.
Rodzajem posiłków, które najczęściej wymagają wykończenia dekoracją są słodkie wypieki – nie tylko świąteczne pierniczki, ale też ciasta i desery. Aby ułatwić tą czynność i umożliwić wykonanie precyzyjnych elementów – bo przecież diabeł tkwi w szczegółach – producenci przyborów kuchennych zadbali o to, aby udostępnić autorom domowych wypieków szereg praktycznych akcesoriów pozwalających łatwo i efektownie przyozdobić ich wyroby.


Czym jest dekorator do ciasta?

Te proste, a jednocześnie funkcjonalne akcesoria złożone są najczęściej z dwóch części: woreczka, dyszy lub strzykawki, w której umieszczamy krem do zdobienia przygotowywanego dania oraz wymiennej końcówki, o różnej perforacji, przez którą wydostający się krem uzyskuje atrakcyjny kształt. Za pomocą specjalnie ukształtowanych końcówek z łatwością wykonasz zarówno szlaczek dekorujący brzeg tortu, jak też różyczkę efektownie wieńczącą deser.


Zestawy do dekorowania ciast – pomysł na pożyteczne zajęcie dla Twojego dziecka

Pragniesz, aby Twoja pociecha w aktywny sposób uczestniczyła w przygotowaniu potraw i posiłków, i żeby nie był to dla niej przykry obowiązek? Pomyśl, jak wielką frajdę może sprawić Twojemu dziecku własnoręczne przyozdobienie ciasta czy też tortu. Spokojnie powierzyć możesz mu rękaw do dekoracji ciasta mając pewność, iż wyczarowane ozdoby upiększą Twoje wypieki, a Twoja pociecha będzie dumna z ich przygotowania.


Silikonowe foremki – sposób na własnoręczne wykonanie skomplikowanych kulinarnych ozdób

Alternatywą – lub uzupełnieniem – dekoracji wykonywanych przy pomocy strzykawek lub dyszy do polewy są te wykonywane za pomocą silikonowych foremek. Dzięki nim własnoręcznie wykonasz marcepanowe lub cukrowe detale, takie jak różyczki, serduszka, listki czy kwiatki, które ułożone na powierzchni tortu lub ciasta zamienią go w małe dzieło sztuki. Dzięki dużej elastyczności silikonu z łatwością wyjmiesz zastygnięte elementy z formy, a silikonowe akcesoria wygodnie umyjesz w zmywarce.


Szeroki asortyment wysokiej jakości akcesoriów do dekorowania ciast: strzykawek, rękawów i foremek do detali dekoracyjnych, pozwoli Ci w domowym zaciszu wyczarować atrakcyjne desery i  torty, które wyglądać będą jak przygotowane przez profesjonalnego cukiernika – jeśli jesteś amatorem słodkich wypieków, nie może ich zabraknąć w Twojej kuchni!Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry