Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:
Czajnik elektryczny 1.2 L
97,71 zł   76,51
80,97 zł   57,38

Czajniki elektryczne

Dzisiaj trudno wyobrazić sobie kuchnię bez czajnika elektrycznego. To dzięki temu praktycznemu urządzeniu znacznie szybciej zagotujesz wodę, odmierzysz jej odpowiednią ilość – w zależności czy chcesz przygotować kubek aromatycznej herbaty tylko dla siebie, czy przygotowujesz poczęstunek dla dużej liczby osób.


Jedno urządzenie – wiele przydatnych dodatkowych opcji i funkcji

Standardem jest wyposażenie czajnika elektrycznego we wskaźnik poziomu wody z podziałką oraz automatyczne wyłączenie urządzenia po zagotowaniu wody, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo ich eksploatacji. Większość urządzeń wyposażona jest w podświetlenie włącznika bądź całego urządzenia, sygnalizujące jego pracę oraz wygodną, umożliwiającą obrót o 360 st. podstawę, która znacznie zwiększa ergonomię użytkowania. Praktycznie standardem jest wylewka wyposażona w siatkowy filtr, który zatrzymuje kamień wewnątrz urządzenia – małe detale, ale znaczące atuty w stosunku do czajników tradycyjnych. Coraz więcej urządzeń umożliwia również podgrzanie wody do niższej niż 100 ºC temperatury: 80 lub 90 ºC, optymalnej do przygotowania kawy rozpuszczalnej lub np. zielonej herbaty. Koniecznie zastanów się, która z powyższych funkcji jest dla Ciebie ważna i sprawdź, czy wybrany przez Ciebie model jest w nią wyposażony.


Dużą zaletą czajników elektrycznych jest fakt, że do przygotowania wrzątku potrzebujesz tylko gniazdka. Stąd  czajniki elektryczne świetnie sprawdzają się w miejscu pracy oraz podczas weekendowych wypadów. Osobom szukającym praktycznego, przenośnego urządzenia, które przyda się w sytuacjach turystycznych możemy zaproponować urządzenia o mniejszej pojemności – nawet 0,5 l – które z łatwością spakujemy do  bagażu, a wyposażone w kubki doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie poza domem będziemy chcieli napić się rozgrzewającego naparu.


Coraz bardziej urozmaicone i ciekawe jest również wzornictwo elektrycznych czajników.

Nie musi to być już przedmiot wykonany ze zwykłego, najczęściej białego tworzywa – choć te najbardziej ekonomiczne propozycje np. od polskiej marki MPM, nadal z powodzeniem wykonywane są z tego materiału. Dzisiaj możemy wybrać spośród urządzeń o bardzo zróżnicowanej, niekiedy awangardowej stylistyce – często spotykane są urządzenia wykonane ze stali nierdzewnej, świetnie komponujące się z cieszącymi się dużą popularnością lodówkami, kuchenkami czy zmywarkami wykonanymi z tego materiału. Niezwykle ciekawą propozycją są wyróżniające się awangardowym designem urządzenia marki Kassel, z kolorowymi korpusami i detalami wykonanymi z surowego drewna. Zwolennikom awangardowych form do gustu przypaść powinny ceramiczne czajniki Feel Maestro o kulistych korpusach z tłoczonym kropkowanym deseniem.


Niezależnie, czy pragniesz, aby czajnik elektryczny neutralnie wtopił się w wyposażenie Twojej kuchni, czy chcesz aby był wyraźnym akcentem w jej wnętrzu, w bogatej ofercie Świata AGD znajdziesz model odpowiadający Twoim gustom.


Dzięki niezaprzeczalnym walorom funkcjonalnym: bezpieczeństwu i łatwości obsługi, wielu praktycznym dodatkowym funkcjom, a także bardzo urozmaiconej stylistyce obecnie czajniki elektryczne praktycznie wyeliminowały te tradycyjne. Wybierz i Ty model optymalnie spełniający Twoje oczekiwania.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry