Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Amefa Scandinave to kolekcja sztućców, którą cechuje zrównoważona forma obleczona w klasyczną, prostą estetykę. Kolekcja sprawdza się doskonale zarówno w codziennym użytkowaniu w gospodarstwie domowym, jak też w lokalach gastronomicznych, restauracjach oraz hotelach.


W sklepie Świat AGD sztućce Amefa Scandinave dostępne są na sztuki. Oferujemy Państwu w bardzo atrakcyjnych cenach: widelec stołowy (20 cm), widelczyk do ciasta (14 cm), nóż stołowy (21,5 cm), łyżkę stołową (20,5 cm), łyżeczkę do kawy (11 cm) oraz łyżeczkę do herbaty (13,5 cm)


Skandynawski minimal art

AMEFA w tej kolekcji prezentuje iście skandynawskie wyczucie kształtu i designu. Przede wszystkim stawia na funkcjonalność i komfort użytkowania. Sztućce z kolekcji Amefa Scandinave cechuje minimalizm - brakuje tutaj żłobień i ozdobników, przeważa prostota.
Gładka powierzchnia sztućców i wykończenie powierzchni na wysoki połysk to cechy rozpoznawcze sztućców z tej serii. Pięknie wyprofilowane i idealnie wypolerowane, będą stanowiły atrakcyjny element wyposażenia Twojej jadalni. Współcześnie coraz chętniej sięgamy po przedmioty oparte na prostych, funkcjonalnych projektach. Amefa Scandinave idealnie wpasowuje się w ten trend.  Ponadczasowość i uniwersalność form oraz wzornictwa produktów proponowanych przez firmę AMEFA to cechy, które odzwierciedlają filozofię marki.


Jakość produktów Amefa

Amefa udowadnia, że produkcja przemysłowa, na szeroką skalę nie musi oznaczać rezygnacji z walorów estetycznych i jakościowych wytwarzanych produktów. Wręcz przeciwnie - producent dostarcza na nasze stoły małe dzieła sztuki. Użytkowanie sztućców z linii Amefa Scandinave to czysta przyjemność. Ich lekkość i ergonomiczny kształt powoduje, że proces jedzenia jest jeszcze przyjemniejszy. Sztućce w 100% wykonane są z wysokiej klasy stali nierdzewnej. Fakt ten wpływa na trwałość i odporność na korozje oraz uszkodzenia.


Firma Amefa, dzięki bogatej ofercie niezawodnych, wysokiej jakości sztućców dociera do sporego grona odbiorców na całym świecie, oferując produkty o bardzo korzystnym stosunku jakości do ceny. Koniecznie sprawdź naszą ofertę!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry