Świat AGD
Pokaż filtry

Felicia to elegancka kolekcja sztućców proponowana przez uznanego holenderskiego producenta - markę Amefa. Delikatny design charakteryzujący tą serię przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom oszczędnego zastosowania motywów ozdobnych na przedmiotach użytkowych. Nienachalna estetyka i tradycyjne podejście do formy - to cechy wyróżniające sztućce wysokiej klasy. Szukasz najlepszych rozwiązań dla wyposażenia swojej kuchni? Amefa Felicia stanowi doskonały wybór.


Sklep Świat AGD proponuje Państwu sztućce z linii Amefa Felicia dostępne w różnej wielkości funkcjonalnych kompletach. Proponujemy Państwu:
● zestaw 24 elementów dla 6 osób, na który składają się: łyżki, widelce i noże obiadowe oraz łyżeczki do herbaty;
● kolekcję 65 elementów dla 12 osób, złożoną z: łyżek, widelców, noży oraz łyżeczek do herbaty i widelczyków do ciasta,  uzupełniona o niezwykle przydatne sztućce do serwowania: łyżkę do sałatek, łyżkę wazową, czerpak do sosu i łopatkę do ciasta i zapakowaną w gustowną i poręczna walizkę.
Sprawdź koniecznie naszą ofertę promocyjną z dołączonym kompletem 30 sztućców dla 6 osób całkowicie za darmo!


Sklep Świat AGD oferuje również sztućce Amefa Felicia dostępne na sztuki: łyżkę stołową, nóż stołowy, widelec stołowy, łyżeczkę do herbaty, widelczyk do ciasta oraz łyżeczkę do kawy. Elementy te możesz w każdej chwili dokupić do nabytej już zastawy, tworząc dostosowany do własnych potrzeb komplet Amefa Felicia.


Perfekcyjne wyposażenie  kuchni Twoich marzeń

Sztućce Amefa Felicja to elegancki i funkcjonalny dodatek do Twojej kuchni. Dodaj je koniecznie do swojej listy życzeń! Piękna kuchnia i wymarzony salon powinny być wyposażone w funkcjonalne i atrakcyjne akcesoria. Masz już upatrzone naczynia obiadowe? Zadbaj również o to, by Twoje sztućce były naprawdę wyjątkowe i bardzo trwałe – zapewnia to wieczysta gwarancja producenta. Najwyższej klasy  przedmioty stworzono przy wykorzystaniu wysokiej jakości stali nierdzewnej, dzięki czemu można je intensywnie użytkować przez wiele długich lat. Jest to materiał bardzo ceniony w przemyśle dostarczającym narzędzia i przybory (takie jak sztućce), mające kontakt z żywnością, posiadający duże właściwości antykorozyjne, który bezpiecznie można myć w zmywarkach.
Sztućce Amefa Felicia świetnie nadają się do codziennej eksploatacji, zdają też doskonale egzamin  przy specjalnych okazjach: wystawnych obiadach lub przyjęciach. To uniwersalna, praktyczna oferta, którą koniecznie powinieneś rozważyć!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry