Świat AGD
Pokaż filtry

Komplet Amefa Eclat zawiera 24 standardowe sztućce w podziale na 6 osób: łyżki (21 cm), widelce (21 cm), noże (23 cm), łyżeczki (13,5 cm). Jest to oferta, obok której nie można przejść, nie zwracając uwagi na jej piękno. Praktyczny zestaw sztućców to absolutna podstawa każdej zastawy stołowej. Wybierz kolekcję, która przyciąga Twój wzrok i zainwestuj w drobną zmianę, która pomoże Ci zmienić atmosferę w domu.

Rękojeść sztućców dostępna jest w 4 wariantach kolorystycznych:

szarym

białym

czerwieni,

czerni

Ta różnorodność w doborze wariantu kolorystycznego sprawia, że po kolekcję sięgają indywidualiści, posiadający silnie sprecyzowane oczekiwania wobec estetyki, jaką powinien prezentować komplet sztućców. Dzięki tak skonstruowanej ofercie możliwe jest dopasowanie sztućców do całokształtu aranżacyjnego pomieszczenia: kuchni lub salonu. Z takiej możliwości ucieszą się zapewne osoby, którym bliskie są style: vintage, nowoczesny oraz autorskie spojrzenie na stylistykę, która powinna gościć w domu.

Ożywienie w Twoim salonie

W Twoim salonie brakuje świeżości? Znudziły Ci się tendencyjne rozwiązania i konwencjonalne pomysły na przedmioty w Twoim najbliższym otoczeniu? Przearanżuj więc rzeczywistość wokół Ciebie tak, by z Tobą rezonowała. Jednym z najpopularniejszych sposobów, a jednocześnie- najbardziej radykalnym jest rozstanie się ze zużytą zastawą stołową- w tym z wysłużonym już kompletem sztućców. Takie odważne kroki owocują jednak totalną zmianą aury w pomieszczeniu i pozwalają cieszyć się ożywieniem. Energia nie lubi zastoju, a nasz dom to jedno z tych miejsc, gdzie energia lubi się kumulować- pozwól sobie na odrobinę ekstrawagancji i zafunduj swojej zastawie prawdziwy lifting. Sztućce Amefa Eclat są wykończone na wysoki połysk, dzięki czemu Twoim gościom od razu rzucą się w oczy. Wybierz ulubiony kolor i ciesz się wiosną w Twojej nowej, perfekcyjnie zaplanowanej kuchni.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry