Świat AGD
Pokaż filtry

Amefa Colibri jest kolekcją skierowaną do klientów, których interesują klasyczne rozwiązania projektowe z uwzględnieniem nowoczesnego designu. Gustowny, oszczędny wzór zastosowany pośrodku rękojeści jest nowoczesnym rytem na sztućcach zaprojektowanych w stylu klasycznym. Delikatny dodatek w postaci niewielkiego zdobienia przypadnie do gustu wszystkim minimalistom. Amefa Colibri doskonale pasuje do wnętrz nowoczesnych, ale również zaaranżowanych w stylu vintage i kolonialnym.

Wyważony projekt na efektowne sztućce

Prezentujemy Państwu komplet 24 sztućców dla 6 osób, które mają szerokie zastosowanie, zarówno w salonie, jak i w kuchni. Precyzja i staranność przy wykończeniu przedmiotów codziennego użytku jest charakterystyczną cechą holenderskiego producenta. Oszczędne, wyważone podejście do kwestii zdobnictwa oraz dbałość o szczegóły znajduje wielu zwolenników wśród klientów. Sztućce sprawdzają się podczas codziennych posiłków i wystawnych przyjęć, a także w czasie przyrządzania potraw. Całość urzeka prostotą i elegancją. Sztućce są idealnie wyprofilowane, co umożliwia ich komfortowe użytkowanie. Solidnie wyprodukowane sztućce to opłacalna inwestycja. Porządnie wykonany komplet sztućców, używany nawet codzienne- zaskoczy Cię trwałością i wygodą użytkowania. Perfekcyjne dobrane przedmioty codziennego użytku to również nieodłączny element wystroju wnętrz- warto więc zadbać o to, by produkty, po które sięgamy, prezentowały najwyższą klasę.

Trwałość i niezawodność

W komplecie Amefa Colibri znajdują się: łyżki (19 cm), widelce (19 cm), noże (21 cm), łyżeczki (13 cm). Sztućce są lekkie i poręczne. Sprawdzą się zarówno jako uzupełnienie zastawy stołowej i jako prezent. Sztućce są łatwe w utrzymaniu czystości; możliwe jest ich mycie w zmywarce. Sztućce są wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i odporne na działanie czynników chemicznych. Dzięki funkcjonalnym sztućcom komfort jedzenia i przygotowywania potraw wzrasta. Są one również pięknym dodatkiem do naczyń obiadowych.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry