Świat AGD
Pokaż filtry

Baguette to seria niezwykle eleganckich sztućców wykonanych z polerowanej stali nierdzewnej 18/10,  renomowanego holenderskiego producenta Amefa.

Klasyczną, elegancką formę sztućców Amefa Baguette definiuje prosty, pozbawiony ornamentów, zaokrąglony na końcu trzonek. Uniwersalna stylistyka sztućców Baguette czyni z nich doskonałe wyposażenie zarówno tradycyjnych, jak i współczesnych kuchni oraz jadalni.

Niewątpliwym atutem serii Amefa Baguette jest różnorodność dostępnych elementów. Sklep Świat AGD posiada w swojej ofercie różnorodne komplety sztućców Amefa Baguette: obszerny, dwunastoosobowy zestaw, pakowany w efektowną, drewnianą kasetę, składający się z łyżek, widelców, noży, łyżeczek do herbaty  oraz widelczyków do ciasta, uzupełniony o łyżeczkę do cukru, czerpak do sosu, łopatkę do ciasta, łyżkę do warzyw oraz sałaty; standardowy zestaw sześcioosobowy, w skład którego wchodzą noże, widelce, łyżki oraz łyżeczki; zestaw sztućców deserowych dla sześciu osób: łyżeczek, widelczyków do ciasta wraz z łopatką do tortu; komplet sześciu łyżeczek deserowych; zestaw sześciu łyżeczek do herbaty; komplet sześciu łyżeczek do kawy. W zależności od rodzaju, komplety sztućców Baguette pakowane są w eleganckie, białe bądź brązowe kartoniki. Wszystkie elementy serii Baguette wchodzące w skład wymienionych wyżej zestawów można zakupić pojedynczo, dodatkowo z linii tej dostępne są w Świecie AGD indywidualnie pakowane: łyżki bulionowe, łyżeczki do lodów, mrożonej herbaty oraz łyżeczki do kawy, widelce do wędlin, noże oraz widelce do ryb, noże do owoców, łyżki, widelce oraz noże deserowe, łyżki do sałatki. Tak szeroka oferta sztućców Amefa Baguette umożliwia skonfigurowanie indywidualnego zestawu według najbardziej wyszukanych potrzeb.

Sztućce Amefa Baguette cechuje najwyższa jakość, którą potwierdza wieczysta gwarancja producenta. Wszystkie produkty z tej serii przystosowane są mycia w zmywarce, co gwarantuje ich wygodną eksploatację.


Piękne sztućce ze stali nierdzewnej uświetnią każdy posiłek- skompletuj swój zestaw i ciesz się wyjąytkowymi sztućcami o wysokim połysku i trwałości!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry