Świat AGD
Pokaż filtry

Amefa Austin to linia eleganckich sztućców o uniwersalnym, ponadczasowym wzornictwie, wykonanych z polerowanej na wysoki połysk stali nierdzewnej renomowanego holenderskiego producenta. Klasyczna, prosta, pozbawiona ornamentów forma sztućców Amefa Austin czyni je doskonałym dopełnieniem tak tradycyjnej, jak też współczesnej jadalni.
Szczególnie ciekawą propozycją jest ich wersja  BLACK – wykończona w kolorze czarnym, o satynowej powłoce. Niezwykle oryginalne sztućce Amefa Austin Black stanowią doskonałą propozycję do wnętrz w stylu rustykalnym oraz retro, będąc niezwykle efektownym nakryciem każdego utrzymanego w tradycyjnej stylistyce stołu.

W ofercie sklepu Świat AGD dostępne są różne zestawy sztućców Amefa Austin: sześcioosobowy, podstawowy komplet złożony z łyżek, widelców, noży i łyżeczek oraz pakowany w elegancką walizkę zestaw dwunastoosobowy, na który oprócz łyżek, widelców, noży i łyżeczek składają się widelczyki do ciasta, łyżka wazowa, sosjerka, łopatka do ciasta, łyżka do warzyw oraz sałaty. Wszystkie elementy zestawów dostępne są również pojedynczo, indywidualnie pakowane dostępne są także łyżeczki do mrożonej herbaty oraz widelce do sałatek. Tak szeroka oferta elementów umożliwia indywidualne skonfigurowanie własnego kompletu.
Sztućce Amefa Austin Black dostępne są w sklepie Świat AGD w podstawowym, sześcioosobowym zestawie obiadowym złożonym z noży, widelców, łyżek oraz łyżeczek.

Zarówno sztućce Amefa Aurora, jak  Amefa Aurora Black posiadają  wieczystą gwarancję producenta, która potwierdza ich najwyższą jakość. Obydwa warianty przystosowane są mycia w zmywarce, co zapewnia ich komfortowe użytkowanie.

Piękne sztućce ze stali nierdzewnej uświetnią każdy posiłek- skompletuj swój zestaw!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry