Świat AGD
Pokaż filtry

Astoria Atlantic to linia eleganckich, oszczędnych w swojej prostocie sztućców wykonanych z polerowanej stali nierdzewnej 18/10 o wysokiej jakości. Sztućce z serii Atlantic posiadają regularną, pozbawioną dekoracji współczesną formę, o prostych, ściętych na końcach uchwytach, co czyni z nich doskonałe dopełnienie wyposażenia każdej nowoczesnej kuchni oraz jadalni. Sztućce Astoria Atlantic stanowią doskonała propozycję dla osób ceniących sobie dobre, współczesne wzornictwo oraz najwyższą jakość wykonania, ceniących sobie ponadczasową prostotę i elegancję, jednocześnie idących z duchem czasu.

W ofercie firmy Świat AGD z linii Amefa Astoria znajdują się różnorodne zestawy: podstawowy, sześcioosobowy komplet sztućców obiadowych składający się z łyżek, widelców, noży oraz łyżeczek, a także zestaw sztućców deserowych dla sześciu osób złożony z łyżeczek, widelczyków oraz łopatki do ciasta oraz zestawy: sześciu łyżeczek do kawy, sześciu łyżeczek do herbaty oraz sześciu widelczyków do ciasta. Wszystkie komplety sztućców Astoria Atlantic pakowane są w eleganckie, brązowe pudełka, starannie wykończone wewnątrz flokowaniem i zamykane na zatrzask magnetyczny.
Poszczególne elementy serii Amefa Astoria dostępne są w sklepie Świat AGD także pojedynczo, a ich szeroką gamę uzupełniają: nóż i widelec do ryb, łyżeczka do  mrożonej herbaty, łyżeczka do lodów, łyżka do sałatek, widelec do sałaty, nóż do steków oraz nóż, widelec i łyżka deserowa. Tak szeroka oferta elementów serii Amefa Astoria dostępna w naszym sklepie umożliwia skompletowanie indywidualnego zestawu sztućców wg zróżnicowanych, nawet najbardziej wyszukanych potrzeb.

Najwyższą jakość i trwałość produktów z serii Amefa Atlantic  potwierdza wieczysta gwarancja producenta, a możliwość mycia w zmywarce zwiększa komfort ich użytkowania. Stanowią one idealną propozycję dla osób ceniących sobie najwyższej próby wzornictwo i styl.Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry