Świat AGD
Pokaż filtry

Amefa Artisan jest kompletną serią noży kuchennych, charakteryzujących się uniwersalnym, pasującym swoim ponadczasowym wzornictwem do każdej – zarówno tradycyjnej, jak i nowoczesnej - kuchni. Stanowią doskonały wybór dla osób ceniących sobie wygodę połączoną z wysoką jakością wykonania.

Szlifowane ostrza noży Amefa Artisan wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej posiadają pełny trzpień wyposażony w nity, co zapewnia ich wieloletnią trwałość. Ostrza wszystkich noży z tej serii posiadają eleganckie, satynowe wykończenie. Rękojeści noży Amefa Aritsan wykonane zostały z czarnego tworzywa w klasycznych, ponadczasowych formach, co czyni je elementem doskonale dopasowującym się zarówno do rustykalnej, jak i współczesnej kuchni.

W ofercie firmy Świat AGD znajdziemy pojedyncze noże z linii Amefa Artisan: tradycyjny japoński nóż santoku o długości ostrza 18 cm, uniwersalny nóż kuchenny,  nóż do mięsa oraz nóż do chleba, każdy o długości ostrza 20 cm, nóż do obierania o ostrzu długości 8,7 cm oraz nóż uniwersalny o długości ostrza 11,3 cm. Doskonałą propozycja dla osób ceniących sobie praktyczne rozwiązania i ergonomię jest elegancki zestaw sześciu noży: uniwersalnego, do obierania, do mięsa, chleba oraz steków i noża szefa kuchni umieszczonych w eleganckim bloku wykonanym z litego drewna. Ofertę elementów serii Artisan uzupełniają praktyczne akcesoria: naścienna listwa magnetyczna do wygodnego i komfortowego przechowywania noży oraz poręczna, wyposażona w zawieszkę i bezpieczny uchwyt  uniwersalna ostrzałka do noży, wykonana ze stali nierdzewnej.

Najwyższą jakość noży Amefa Artisan potwierdza piętnastoletnia gwarancja producenta, a wszystkie produkty z tej serii przeznaczone są do mycia w zmywarce.  Przybory z tej serii stanowią doskonałą propozycję dla każdego właściciela kuchni, który ceni sobie wysoką jakość, praktyczne rozwiązania oraz estetykę.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry