Świat AGD
Pokaż filtry

Amefa Advantage to seria noży kuchennych, o prostym, nowoczesnym wzornictwie, renomowanej holenderskiej marki Amefa. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej ostrza oprawione są w proste czarne uchwyty z tworzywa sztucznego. Dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa użytkowania, rękojeści noży częściowo pokryte zostały antypoślizgową gumą w kolorze grafitowym. Współczesny, minimalistyczny design noży z serii Amefa Advantage czyni z nich element pożądany w każdej nowoczesnej kuchni. Ich proste wzornictwo powoduje iż są  doskonałym, neutralnym dopełnieniem wyposażenia każdego współczesnego gospodarstwa domowego, którego właściciele cenią sobie wysoką jakość i precyzję wykonania.
Sklep Świat AGD posiada w swojej ofercie noże Amefa Advantage dostępne pojedynczo: nóż szefa kuchni, nóż do mięsa oraz nóż do krojenia chleba, każdy o długości ostrza wynoszącej 20 cm, a także nóż do obierania o długości ostrza 8,5 cm oraz uniwersalny nóż wielofunkcyjny wyposażony w ostrze o długości 12 cm.
Propozycje firmy Świat AGD z linii Amefa Advantage uzupełniają praktyczne zestawy: elegancki komplet pięciu noży -  szefa kuchni, noża do mięsa, do chleba i do obierania oraz noża wielofunkcyjnego - umieszczone w minimalistycznym, czarnym bloku z eleganckimi elementami dekoracyjnymi wykonanymi ze stali nierdzewnej; zestaw trzech podstawowych noży: obieraka, noża uniwersalnego oraz noża do siekania, a także niezwykle poręczny komplet pięciu noży: uniwersalnego, obieraka, noża do siekania, noża do mięsa oraz do chleba, umieszczonych na mocowanej do ściany listwie magnetycznej, co zapewnia bardzo wygodne  przechowywanie i zwiększa ich dostępność podczas przygotowywania potraw.
Najwyższą jakość oraz trwałość noży Amefa Artisan potwierdza piętnastoletnia gwarancja producenta, a możliwość ich mycia w zmywarce zwiększa komfort użytkowania. Noże z serii Amefa Advantage proponowane przez Świat AGD stanowią doskonała propozycję dla każdej współczesnej kuchni.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry