Świat AGD
Pokaż filtry

Akcesoria do zlewu dzięki którym będzie on służył długo i sprawnie

Zlew, nawet w dobie praktycznie wszechobecnych zmywarek, jest podstawowym elementem wyposażenia każdej kuchni – przecież nawet naczynia wkładane do zmywarki powinny być w nim choćby wstępnie obmyte, nie mówiąc o myciu owoców i warzyw, odcedzaniu, płukaniu, etc. Zlew jest w końcu podstawowym źródłem wody w kuchni – tak dla celów spożywczych, jak i gospodarczych. 

Jednak bez odpowiednich akcesoriów: korków, sitek oraz kratek, części zmiennych i przyborów do jego czyszczenia służyć nam będzie nie tylko znacznie gorzej, ale też wyraźnie krócej – odpływ będzie się zatykał, a sama komora będzie znacznie bardziej narażona na uszkodzenia. Nie mówiąc o zachowaniu czystości i higieny!

 

Zacznijmy od zmywania – akcesoria, które ułatwia to zadanie

Chyba mało kto z nas lubi zmywać. Jeśli jest to kwestia spłukania pojedynczego talerza lub szklanki - nie jest to jeszcze problem. Gorzej, jak mamy do wyczyszczenia dna butelek lub wazonów o skomplikowanej formie, bądź też do doczyszczenia teflonową patelnię lub inne przypalone naczynie.

W pierwszym przypadku absolutnie niezbędnym przyborem, który ułatwi nam mycie trudno dostępnych miejsc są wszelkiego rodzaju szczotki do naczyń: w naszej ofercie znajda Państwo zarówno te proste – idealne do mycia powierzchni pozbawionych krzywizn, jak i półokrągłe oraz owalne, które z łatwością poradzą sobie z bardziej skomplikowanymi kształtami. Do zadań specjalnych serdecznie polecamy szczotkę York o niezwykłym, ergonomicznie wygiętym kształcie.

W przypadku zmierzenia się z koniecznością doszorowania mocno zabrudzonych powierzchni garnków czy tez patelni niezbędne okażą się różnego rodzaju zmywaki kuchenne: od tych najprostszych, przez gąbki wyposażone w dozownik płynu do naczyń, po ostre zmywaki do szorowania, a także specjalne zmywaki do powierzchni teflonowych.

 

Aby Twój zlew działał sprawnie i długo - akcesoria przedłużające żywotność zlewozmywaka 

Oddzielną grupą akcesoriów do zlewu są przybory umożliwiające optymalną pracę w zlewie i zapewniające jego trwałość:

Akcesoria do zlewu z plastiku i stali nierdzewnej

Odpowiednie funkcjonowanie zlewu zależy od wielu czynników - generalnie istotne jest to, aby prawidłowo i mądrze o niego dbać. Oferowane przez Świat AGD akcesoria dostępne są w różnych kolorach i tworzywach, a odpowiednio dobrane staną się dopełnieniem wystroju kuchni. Wybierając najlepsze akcesoria do zlewu warto zwrócić uwagę przede wszystkim na materiał wykonania. Naszym zdaniem najlepiej sprawdzają się przybory do zlewu ze stali nierdzewnej – trwałe, odporne na korozje i działanie kwaśnego środowiska. Zapłacimy za nie wprawdzie nieco więcej, ale będziemy mieli pewność, że posłużą nam przez długie lata.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry