Świat AGD
Pokaż filtry

Akcesoria winiarskie

Cena: Nazwa:
Widok:
Korkownica do butelek Happy Cork
50,12 zł   43,04

Domowe wina – hobby nie tylko dla koneserów

Domowa produkcja wina ciszy się coraz większą popularnością, można spokojnie powiedzieć że przeżywa renesans. Niezależnie, czy jesteś doświadczonym twórcą domowych trunków, czy dopiero stawiasz na tym polu pierwsze kroki, aby wyprodukować w domowych warunkach dobre wino, oprócz owoców, cukru, wody i drożdży, potrzebne Ci będą odpowiednie akcesoria winiarskie, które znacznie ułatwią ten proces. Dzięki nim, bazując na indywidualnie dobranych, ekologicznych składnikach, w domowym zaciszu wyczarujesz białe lub czerwone wino, a jeśli jesteś zwolennikiem mocniejszych trunków – również aromatyczną nalewkę


Pełen wachlarz akcesoriów do wyrobu wina – od gąsiorów po korki

Aby w domowym zaciszu uzyskać dobry trunek potrzebna jest nie tylko odpowiednia receptura, ale też specjalistyczne przyrządy. Tą pierwszą znajdziesz w wielu książkach lub w internecie. Z czasem z pewnością opracujesz niepowtarzalne, własne przepisy.
Jednak aby wyprodukować w domu dobre wino potrzebne są nie tylko dobrej jakości produkty, ale również specjalistyczne narzędzia i akcesoria winiarskie. W Świecie AGD zadbaliśmy o to, abyś mógł w jednym miejscu zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne przybory do produkcji wina:
    •    butle, balony, gąsiory oraz kolby,
    •    rurki fermentacyjne oraz wężyki do odciągania wina,
    •    drożdże winiarskie i gorzelnicze: suszone oraz płynie,
    •    pożywki i środki do klarowania wina,
    •    oryginalne butelki, korki i korkownice do umieszczania korka w butelce.
Odrębną grupą produktów są akcesoria do profesjonalnego serwowania przygotowanego trunku, których szeroki wachlarz znajda Państwo w naszym sklepie.


Przybory do serwowania wina: wylewki z korkiem, termometry, napowietrzacze

Wyprodukowanie domowego wina to jedno. Odrębną sprawą jest jego odpowiednie podanie. Aby zrobić to w profesjonalny sposób, umożliwiający wydobycie pełni bukietu smaków, nie wystarczą odpowiednie kieliszki. Warto zaopatrzyć się w takie przybory, jak:
    •    wylewki i zamknięcia do butelek,
    •    krążki zabezpieczające przed kapaniem i pierścienie do wina,
    •    pierścienie chłodzące do butelek,
    •    termometry do wina,
    •    napowietrzacze,
    •    podkładki pod kieliszki,
    •    szczotki do dekanterów.
W asortymencie Świata AGD znajdą Państwo specjalistyczne akcesoria winiarskie polskiej marki Browin/ Biowin, jak też przybory do serwowania wina wielu renomowanych firm, jak np. WMF oraz Tescoma, których doskonałe wzornictwo zaspokoi gusta najbardziej wymagających Klientów.

Chcesz cieszyć się stworzonymi przez siebie trunkami i marzysz o tym, by w domowych warunkach uzyskać smaczne, oryginalne wino o bogatym i pełnym bukiecie? Oprócz odpowiednich składników, niezbędne są do tego profesjonalne akcesoria winiarskie. Dzięki specjalnym balonom, butlom, korkom oraz innym elementom poczujesz radość tworzenia niepowtarzalnego trunku.Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry