Świat AGD

Delikatna i zachwycająca, prestiżowa i wszechstronna kolekcja Ćmielów Rococo to propozycja przeznaczona w szczególności dla miłośników klasycznych wzorów.

Projekt kolekcji Ćmielów Rococo narodził się w XIX wieku pod nazwą Rococco Sevres. Na tle innych kolekcji wyróżniają ją przede wszystkim płynne, organiczne linie oraz ornamentowe ozdobniki o asymetrycznym kształcie, które zostały stworzone na podobieństwo muszli – właśnie to uczyniło z kolekcji Rococo ponadczasową ikonę stylu. Aktualnie kolekcja klasyczna Ćmielów Rococo jest najlepszym potwierdzeniem tego, że polska porcelana jest prawdziwie ponadczasowa i niezależnie od epoki cieszy się dużym zainteresowaniem. Pięknie zdobi stoły zaaranżowane w stylu tradycyjnym, ale również ma swoich wielbicieli wybierających styl nowoczesny i doceniających klasykę, która nigdy nie wychodzi z mody. Kolekcja Ćmielów Rococo oferowana jest w klasycznych zestawach przeznaczonych dla 12 osób, a także można zakupić ją w uroczych zestawach herbacianych i kawowych przeznaczonych dla 6 osób. Również można komponować ją z pojedynczych elementów – między innymi talerzy płytkich, głębokich, półmisków, salaterek, filiżanek i spodków, imbryków, czajników, kubków, waz, sosjerek, kieliszków do jaj, a nawet łyżeczek, serwetników, wazonów i świeczników.

Jeżeli są Państwo zainteresowani kolekcją Ćmielów Rococo, w naszym sklepie internetowym również przygotowaliśmy dla Państwa tę wyjątkową zastawę stołową w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z jej elementami i zachęcamy do złożenia zamówienia właśnie u nas!

 


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry