Świat AGD
Pokaż filtry

Zakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" - Polska

Cena: Nazwa:
Widok:

Fabryka porcelany Lubiana – producent wyrobów dla domu, hoteli i gastronomii

 

Fabryka porcelany Lubiana od lat zachwyca swoimi wyrobami, wprowadzając do sprzedaży niemal 3,5 miliona artykułów miesięcznie. Przez ponad 50 lat nieprzerwanie dostarcza na rynek unikalnej jakości porcelanę stołową o wysokich parametrach. Fabryka wyspecjalizowała się w produkcji białej, twardej porcelany wypalanej w temperaturze 1410°C, niezwykle trwałej, o mocnym szkliwie, wysokiej wytrzymałości termicznej i dużej odporności na uszkodzenia. Aktualnie w firmie pracuje ponad 1400 osób, a produkcja sięga 13 tysięcy ton porcelany rocznie. Choć ogromna większość wyrobów przeznaczona jest na eksport, to bogaty asortyment produktów trafia również na rodzimy rynek. 

 

Ceramika Lubiana – klasyka, tradycja i nowoczesność


W ofercie produktów Fabryki porcelany Lubiana znajdziemy zarówno wyroby o klasycznym, ponadczasowym designie, jak i nowoczesne wzory, krótkie serie i dedykowane linie produktów. Z bogatego asortymentu artykułów wybierzemy zarówno komplety obiadowe, gotowe zestawy, serwisy kawowe i herbaciane, jak i pojedyncze wyroby, jak urocze filiżanki Lubiana, talerzyki czy inne elementy sztuk porcelany. Miłośnicy lokalnej tradycji odnajdą też wśród wyrobów ceramiki Lubiana oryginalne kompozycje kolorystyczne i zdobnicze haftu kaszubskiego. 

Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” oferuje zachwycającą i efektowna porcelanę – zawsze modną i funkcjonalną. Aktualnie w jej asortymencie znajduje się 35 różnorodnych fasonów wraz z 2000 kształtami oraz 4000 dekoracjami do wyboru. Najwyższa jakość, niebanalne wzory, a także wieloletnia tradycja i doświadczenie oraz ręczne wykańczanie porcelany – to wszystko powoduje, że Porcelana Lubiana jest tak chętnie wybierana również dzisiaj.

Porcelana Lubiana przeznaczona jest zarówno dla odbiorców indywidualnych, klientów doceniających niebanalne wzory i jakość na lata, jak i również do gastronomii – restauracji, kawiarni, barów i innych obiektów. Stoły przyozdobione porcelaną Lubiana, na przykład popularną kolekcją Lubiana Maria prezentują się bardzo elegancko i szykownie. Jeżeli poszukują Państwo ciekawej porcelany przeznaczonej do domu czy do gastronomii, porcelana Lubiana z pewnością będzie mogła spełnić Państwa wymagania pod każdym względem. Firma oferuje też możliwość wyprodukowania elementów pod indywidualne zamówienie klienta zgodnie z jego oczekiwaniami. Oferowana przez Zakłady Porcelany Stołowej „Lubiana” porcelana dostępna jest w naszym sklepie internetowym w szerokim wyborze – dla naszych klientów przygotowaliśmy pełną gamę interesujących wzorów, w tym kolekcję Lubiana Maria, zawsze w bardzo atrakcyjnych cenach oraz z bezpieczną i szybką dostawą wprost do celu. Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z wszystkimi fasonami – porcelana Lubiana to propozycja dla najbardziej wymagających klientów!



Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry