Świat AGD
Pokaż filtry

Zakłady Porcelany "Ćmielów" - Polska

Delikatna, luksusowa i dodatkowo przystępna cenowo – porcelana Ćmielów to produkty cieszące się dużym uznaniem od lat nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju. Zakład Ćmielów działa już od końca XVIII wieku – to znana i renomowana marka selekcjonowana przez najbardziej wymagających klientów. Najwyższej jakości materiały, ręczne dekoracje, wyszukane wzory – każdy serwis kawowy, herbaciany czy serwis obiadowy Ćmielów to małe dzieło sztuki użytkowej.

Aktualnie Porcelana Ćmielów w swoim asortymencie posiada pełną gamę pięknych serwisów dostępnych zarówno w stylu klasycznym, jak i również nowoczesny. Szeroki wybór kształtów i kolorów powoduje, że jest ona również tak chętnie kupowana. Wychodzimy naprzeciwko życzeniom naszych klientów i oferujemy porcelanę z Ćmielowa w taki wielu zachwycających wariantach wzorniczych – zachęcamy do sprawdzenia wszystkich z nich! W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroką gamę kolekcji producenta, między innymi kolekcję Ćmielów Lwów inspirowaną stylem Art Deco i wykorzystującą geometryczne kształty łączone ze złoconymi dekoracjami, nowoczesną kolekcję Ćmielów Akcent, która obejmuje oryginalne, kwadratowe naczynia, także dostępne z efektownymi ręcznymi malunkami, również można u nas zakupić naczynia z klasycznej kolekcji Ćmielów Yvonne, które zachwycają swoimi miękkimi i zaokrąglonymi liniami – to bestseller wśród kolekcji ćmielowskiej porcelany.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z kolekcją wyjątkowej porcelany Ćmielów w naszym asortymencie i życzymy udanych zakupów!


Cena: Nazwa:
Widok:
Pokaż kolejne produkty
Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry