Świat AGD
Pokaż filtry

Zakłady Porcelany "Ćmielów" - Polska

Cena: Nazwa:
Widok:

Delikatna, luksusowa i dodatkowo przystępna cenowo – porcelana Ćmielów Lwów, Rococo, jak i produkty z wielu innych kolekcji, to przedmioty cieszące się dużym uznaniem od lat: nie tylko w Polsce, ale również poza granicami naszego kraju. Zakład Ćmielów działa już od końca XVIII wieku – to znana i renomowana marka wybierana przez najbardziej wymagających klientów. Najwyższej jakości materiały, ręczne dekoracje, wyszukane wzory – każdy zestaw kawowy, herbaciany czy serwis obiadowy Ćmielów to małe dzieło sztuki użytkowej.

Aktualnie porcelana Ćmielów w swoim asortymencie posiada pełną gamę pięknych serwisów dostępnych zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Szeroki wybór kształtów i kolorów powoduje, że jest ona chętnie kupowana i każdy może znaleźć serwis obiadowy Ćmielów, dostosowany do własnego gustu. Wychodzimy naprzeciw życzeniom naszych klientów i oferujemy porcelanę z Ćmielowa w wielu zachwycających wariantach wzorniczych – zachęcamy do sprawdzenia każdego z nich! To między innymi linia Ćmielów Yvonne czy Rococo, a także wiele innych. W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroką gamę propozycji producenta, między innymi kolekcję Ćmielów Lwów inspirowaną stylem Art Deco i wykorzystującą geometryczne kształty, łączone ze złoconymi dekoracjami. Oferujemy również nowoczesną kolekcję Ćmielów Rococo, która obejmuje oryginalne naczynia, dostępne z efektownymi malunkami. Można u nas kupić także elementy zastawy z klasycznej kolekcji Ćmielów Yvonne, które zachwycają swoimi miękkimi i zaokrąglonymi liniami – to bestseller wśród kolekcji ćmielowskiej porcelany.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z kolekcją wyjątkowej porcelany Ćmielów w naszym asortymencie i życzymy udanych zakupów!Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry