Świat AGD
Pokaż filtry

Porcelana "Chodzież" - Polska

Cena: Nazwa:
Widok:

Założona w 1852 roku fabryka Chodzież to jeden z najstarszych producentów porcelany w Polsce, który wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem i tradycją. Wśród porcelanowych produktów marki Chodzież można znaleźć zarówno naczynia codziennego użytku, jak i fantazyjnie zdobione filiżanki, talerze oraz półmiski na specjalne okazje. Porcelana i ceramika Chodzież to zróżnicowane cenowo naczynia – produkty podstawowe oraz luksusowe, które od lat królują na polskich stołach. Oferta producenta porcelany skupiona jest przede wszystkim na zastawie stołowej, która stanowi najważniejszy element wyposażenia każdego domu. Porcelana Chodzież znajduje się wśród najbardziej rozpoznawalnych przez Polaków producentów porcelany.

Porcelana Chodzież – Iwona, Kamelia, Maria Teresa

Fabryka porcelany Chodzież słynie z produkcji eleganckich kolekcji naczyń. Wśród nich szczególną popularnością cieszą się kolekcje Chodzież Iwona, Kamelia oraz Maria Teresa. Fason Iwona został zaprojektowany ponad 30 lat temu przez Zespół Ośrodka Wzornictwa i wyróżnia się klasycznymi kształtami i zróżnicowanymi wzorami – od subtelnych złotych linii po wyraziste kwiatowe zdobienia. Kolekcja Kamelia, która została zaprojektowana przez Józefa Pranke, wyróżnia się wyszukanym kształtem z delikatnym reliefem, natomiast fason Maria Teresa to synonim prostoty oraz stylu. Wybierz gustowne filiżanki Chodzież z kolekcji Iwona, Kamelia lub Maria Teresa albo skomponuj własny zestaw markowej polskiej porcelany.

Serwis obiadowy Chodzież na co dzień i od święta

Producent kultowej porcelany odpowiada na potrzeby swoich klientów, umożliwiając zakup poszczególnych elementów kolekcji, a także kompletnych serwisów obiadowych. W naszym sklepie internetowym znajdziesz talerze, półmiski, salaterki, dzbanki, cukiernice, sosjerki, kubki, serwetniki, bulionówki, miski, filiżanki i wiele innych porcelanowych naczyń Chodzież. Ozdobny serwis obiadowy Chodzież sprawi, że każdy posiłek będzie wyjątkowy, a każdy dzień świąteczny. Coraz więcej Polaków decyduje się na zakup serwisów obiadowych, by celebrować chwile spędzane przy obiedzie z rodziną. Mamy coraz mniej czasu, a obiad jest jednym z nielicznych momentów spędzanych wspólnie, dlatego warto go uczcić w towarzystwie pięknej porcelany. Mimo że marka została założona ponad 100 lat temu, producent idzie z duchem czasu i kieruje się współczesnymi potrzebami Polaków – większość naczyń z kolekcji Chodzież nadaje się do mycia w zmywarkach, dzięki czemu można oszczędzić czas i spędzić go przyjemniej z rodziną.

Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry