Świat AGD
Pokaż filtry

Wszystko, co niezbędne w kuchni

Holenderska firma Amefa to uznany producent nie tylko najwyższej jakości sztućców, ale też różnorodnych akcesoriów i elementów wyposażenia kuchni, niezbędnych w każdym dobrze zaopatrzonym gospodarstwie domowym. Do takich produktów należą właśnie przybory kuchenne z serii Amefa Richardson Sheffield. Nowoczesna seria o nietuzinkowym wzornictwie obejmuje wszystko to, co nieodzowne jest do łatwego i komfortowego przyrządzenia wszelakich potraw, przygotowywanych zwłaszcza z użyciem warzyw i owoców.

Kompleksowa oferta dla każdej kuchni

Linia  Amefa Richardson Sheffield to seria nowoczesnych w formie, wysokiej jakości akcesoriów kuchennych obejmująca wachlarz zróżnicowanych funkcjonalnie noży, a także obierak do warzyw oraz  niezastąpioną dla zagwarantowania ich trwałej eksploatacji ostrzałkę. Asortyment noży z tej linii dostępnych w sklepie Świat AGD obejmuje: nóż uniwersalny o długości ostrza 12,5 cm, specjalny, niezwykle praktyczny nóż do krojenia pomidorów o ostrzu długim na 11,5 cm oraz poręczny nóż do obierania owoców i warzyw o 7,5 – centymetrowym ostrzu. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo również praktyczny komplet trzech noży: uniwersalnego, wielofunkcyjnego noża ząbkowanego oraz noża do krojenia pomidorów, dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jakość i funkcjonalność w nowoczesnej odsłonie

Serię przyborów Amefa Richardson Sheffield cechuje postępowe, wesołe wzornictwo, świetnie pasujące do każdego wnętrza nowoczesnej, awangardowej kuchni. Wysokiej jakości ostrza wykonane ze stali nierdzewnej osadzone są w cechujących się ergonomiczną formą, kolorowych rękojeściach wykonanych z tworzywa sztucznego: malinowym, szarym bądź seledynowym – zróżnicowanych w zależności od przeznaczenia noża. Także ostrzałka z tej linii cechuje się nieszablonową, niesłychanie poręczną formą. Dla zwiększenia wygody użytkowania,  jej oprawę uzupełniono o antypoślizgowe wstawki w kolorze grafitowym. Produkt ten pozwala zachować prawidłową ostrość noży, co przekłada się na ich długowieczne, komfortowe użytkowanie. Wygodę eksploatacji oferowanych przez świat AGD noży Amefa zwiększa możliwość  ich mycia w zmywarce.

Funkcjonalne i bezpieczne w użytkowaniu akcesoria z serii Amefa Richardson Sheffield to niezwykle praktyczne dopełnienie wyposażenia każdej kuchni!Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry