Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Nieprzerwanie od ponad 250 lat piękne i funkcjonalne wyroby marki Gerlach towarzyszom Polakom podczas wspólnych chwil spędzanych w kuchni oraz jadalni.
Początki firmy sięgają 1760 roku kiedy to Filip Szaniawski rozpoczął w Kuźnicach Drzewickich budowę wielkiego pieca do wytopu surówki, a w 1824 r. Samuel Gerlach, od nazwiska którego zaczerpnęła nazwę cała firma, rozpoczyna produkcję noży oraz wyrobów chirurgicznych.


W dniu dzisiejszym Gerlach to prężnie działająca firma, należąca do liderów w branży, która pamiętając o swojej historii odważnie patrzy w przyszłość.
Stale poszerzający się asortyment polskiej firmy i najwyższa jakość wyrobów czyni z marki Gerlach synonim dobrego smaku. Obecnie Gerlach to najbardziej uznana polska marka sztućców, noży i innych elementów wyposażenia kuchni, co doceniają codziennie rzesze zadowolonych Klientów.
Ponad dwuwiekowa tradycja i doświadczenie pozwala w niezwykle udany sposób łączyć ponadczasową elegancję z najwyższą jakością wyrobów. Dzisiejsi projektanci tworzący nowe linie sztućców, noży i akcesoriów kuchennych, mając świadomość wspaniałego dziedzictwa firmy, odważnie patrzą w przyszłość i chętnie czerpią z najnowszych trendów we wzornictwie przemysłowym. To właśnie dlatego dzisiejsza oferta producenta jest niezwykle wszechstronna – znajdą w niej coś dla siebie zarówno zwolennicy wyszukanej elegancji zamkniętej w tradycyjnych formach, jak też osoby śmiało podążające za współczesnymi nurtami w designie.


Historia, która zobowiązuje
Budowany przez ponad 2,5 wieku wizerunek i renoma firmy zaowocowały licznymi sukcesami. Ta znana nie tylko w Polsce marka pochwalić się może wieloma nagrodami i wyróżnieniami, jakie zdobyły jej produkty, a wśród nich: godło Teraz Polska, nagroda Superbrands czy Gazele Biznesu, co jest oczywistym potwierdzeniem wyjątkowej klasy jej produktów.


Dzisiaj marka Gerlach to synonim najwyższej jakości przedmiotów użytkowych: znana przede wszystkim z produkcji renomowanych sztućców ze stali nierdzewnej firma wytwarza również noże kuchenne, ale też garnki: aluminiowe oraz ze stali nierdzewnej, patelnie: stalowe, z powłoka ceramiczną i granitową, a także liczne akcesoria kuchenne: markowe deski, nożyce do drobiu, ostrzałki i inne. Wszystko to, a zwłaszcza niezwykle szeroki asortyment najwyższej jakości stalowych sztućców, znajdą Państwo w bogatej ofercie Świata AGD.
Gerlach to polska marka z 250 letnią historią tworzenia wysokiej jakości produktów dla domu – jeśli szukasz ekskluzywnych przedmiotów użytkowych, sprawdź koniecznie nasza propozycję!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry