Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Kolekcja Carine to talerze i naczynia stołowe wyróżniające się nieszablonową, ciekawą i odważną linią, o kwadratowym kształcie i pozbawionych ornamentu oraz jakichkolwiek dekoracji minimalistycznych formach.  Jest to niezwykle ciekawa i nieszablonowa propozycja naczyń codziennego użytku wykonanych z wysokiej jakości szkła hartowanego, dedykowana wszystkim tym, którzy obok walorów praktycznych cenią wysokiej jakości wzornictwo przedmiotów użytkowych.

Seria Luminarc Carine dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: klasycznej bieli linii Luminarc Carine White oraz głębokiej, odważnej czerni wariantu Luminarc Carine Black. Do osób, które nie boją się odważniejszych rozwiązań w aranżacji stołu skierowana jest  łącząca naczynia białe z czarnymi propozycja Carine Black & White.

Wszystkim tym, którzy cenią gotowe, funkcjonalne rozwiązania Świat AGD oferuje zastawę stołową Luminarc Carine w formie gotowych serwisów obiadowych, obiadowo – kawowych i zestawów kawowych dla 6 lub 12 osób, zarówno w śnieżnobiałym wariancie Carine White, jak też bardziej odważnej i wyrazistej opcji Black & White. Ofertę sklepu uzupełniają pojedynczo pakowane naczynia: talerze płytkie, głębokie oraz deserowe,  dwie wielkości praktycznych misek – salaterek oraz gama trzech naczyń do zapiekania.
Oferta Świata AGD z linii Luminarc jest nie tylko zróżnicowana i bardzo funkcjonalna, ale także niezwykle korzystna cenowo!

Stylowe, nowoczesne i praktyczne naczynia Carine posiadają wszystkie zalety szkła hartowanego: wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania oraz gwałtowne zmiany temperatury. Luminarc Carine zapewnia wyjątkową higienę użytkowania - na pozbawionej porów powierzchni naczyń nie osadzają się mikroorganizmy ani bakterie. Ponadto formy naczyń zaprojektowane są tak, że można je sztaplować, co umożliwia ich wygodne przechowywanie i pozwala zaoszczędzić tak cenne w każdej kuchni miejsce.Szkło użytkowe Luminarc Carine to niezwykle udane połączenie wykwintności, praktycznych, wygodnych rozwiązań oraz współczesnego designu wysokiej próby. To świetna propozycja dla wszystkich idących z duchem czasu fanów dobrego wzornictwa i praktycznych, funkcjonalnych rozwiązań. Jeżeli należysz do tego grona, koniecznie sprawdź ofertę Świata AGD od Luminarc!
Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry