Świat AGD
Pokaż filtry

Manufaktura Poznańska

Cena: Nazwa:
Widok:

Firma Świat AGD w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku stworzyła własną markę porcelanowej zastawy stołowej. Poznańska Manufaktura Porcelany powstała jako efekt współpracy naszej firmy z utalentowanymi poznańskimi projektantami sztuki użytkowej i jest ciekawą ofertą zaspokajającą potrzeby wszystkich naszych Klientów poszukujących wysokiej jakości porcelany o ciekawym współczesnym designie, dużej funkcjonalności oraz atrakcyjnej cenie.


Porcelanę  produkowaną przez Manufakturę Poznańską charakteryzuje oszczędne wzornictwo i brak dekoracji, a jej największą ozdobą jest prostota i idealnie dopracowane proporcje.


Świat AGD proponuje Państwu neutralną, doskonale wyglądającą w każdym wnętrzu linię Manufaktura Poznańska New o dyskretnych formach okrągłych, pozbawionych detalu naczyń, jak też wyróżniającą się oryginalną formą płaskich rantów serię Manufaktura Poznańska Round. Linię tą wyróżnia staranne opracowanie detalu: ergonomicznych uchwytów oraz oryginalne potraktowanie  krawędzi, wyróżniające naczynia z tego fasonu. Ciekawą propozycją jest też linia zastawy stołowej o kwadratowych formach, adresowana do wszystkich tych, którzy poszukują nieco bardziej nieszablonowych rozwiązań.


Produkty Manufaktury Poznańskiej to szeroki asortyment naczyń o zróżnicowanej funkcji i prostej, współczesnej stylistyce. Naszą porcelanę wyróżnia elegancki, kremowy odcień kości słoniowej, uzyskany dzięki odpowiednim proporcjom popiołu kostnego,  skalenia oraz  kaolinu.  Porcelanę z Manufaktury Poznańskiej cechuje wysoka  wytrzymałość mechaniczna oraz walory praktyczne: można ją bezpiecznie używać w kuchence mikrofalowej oraz z myć w zmywarce.


Jako współtwórca marki, Świat AGD może zaproponować Państwu porcelanę z Manufaktury Poznańskiej w niezwykle korzystnych cenach.


W ofercie naszej firmy znajda Państwo zarówno funkcjonalne serwisy obiadowe i deserowe dla 6, 12, 18, a nawet 24 osób, jak też pojedyncze elementy nakrycia stołu. Warto zwrócić uwagę na szczególnie funkcjonalne akcesoria, pięknie prezentujące się na każdym stole oraz niezwykle przydatne w kuchni: komplet mlecznika z cukiernicą na owalnej tacce czy zestaw dzbanków na oliwę i ocet na porcelanowym podstawku. Elementy te są doskonałą propozycją na funkcjonalny i praktyczny prezent, nie może ich też zabraknąć w Twoim domu!


Propozycja Świata AGD i Poznańskiej Manufaktury Porcelany to oferta skierowana do osób, które poszukują wysokiej jakości produktów o unikalnym designie i wysokiej funkcjonalności. Szeroki asortyment produktów zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane gusta, koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry