Świat AGD
Pokaż filtry

Ponadczasowość i uniwersalność formy to cecha wyróżniająca wysokiej próby wzornictwo. Doskonałym tego przykładem jest zastawa porcelanowa Krzysztof Daphne od wałbrzyskiego producenta. Proste, geometryczne formy naczyń przyozdobione zostały subtelną, monochromatyczna dekoracją, wyróżniającą porcelanę Daphne  spośród innych propozycji dostępnych na rynku. Klasyczny wzór prostych, okrągłych i owalnych naczyń zdobi  delikatny falisty relief, który w niezwykle udany sposób podkreśla ich elegancką linię . Dzbanek, imbryk i czajnik z tej linii wyróżnia piękny kształt dzwonka, a całość sprawia bardzo gustowne i eleganckie wrażenie.

Krzysztof Daphne to propozycja zastawy stołowej dla osób preferujących uniwersalne wzornictwo i doceniających funkcjonalność i ergonomię elementów wyposażenia domu. Daphne to urzekająca dyskretnym pięknem kolekcja porcelany o klasycznym wzornictwie, pasującym do każdego wnętrza. Jej walory praktyczne podkreśla możliwość mycia naczyń w zmywarce oraz używania w kuchenkach mikrofalowych, co z pewnością doceni każda Pani Domu.

Ten fason zastawy obejmuje bardzo szeroki wachlarz elementów: talerze płytkie w trzech wielkościach, talerz głęboki  oraz deserowy, filiżanki na jajko, bulionówki oraz filiżanki ze spodkiem, obszerny wybór półmisków: okrągły, rożnej wielkości półmiski owalne oraz funkcjonalny rawier, wazę, sosjerkę oraz szereg dzbanków, czajników i imbryków. Wszechstronność tej zastawy zwiększa asortyment akcesoriów stołowych: dwie cukiernice, podgrzewacz – również w zestawie z czajnikiem, solniczka i pieprzniczka oraz dwie wielkości wazonów. Tak bogaty asortyment naczyń czyni z serii Daphne funkcjonalną propozycje nie tylko dla domu, ale również dla eleganckiej restauracji czy lokalu. Naczynia z tej serii stanowią doskonała oprawę każdego posiłku, zarówno rodzinnego obiadu, jak też wielodaniowego przyjęcia.

Świat AGD proponuje Państwu również szereg wariantów zestawów porcelany Daphne dla 12 osób, dostępnych w niezwykle atrakcyjnych cenach: w ofercie sklepu znajda Państwo serwisy obiadowe, obiadowo – kawowe i deserowe w wielu wariantach: od kompletów obiadowych składających się z talerzy i podstawowych naczyń środka stołu, po złożone zastawy stołowe o ponad stu elementach, dzięki którym każdy, nawet najbardziej wyszukany posiłek zyska efektowną oprawę.

Subtelne zdobienia i wysoka jakość to cechy wyróżniające linię porcelany Daphne. Jeśli cenisz uniwersalne  i praktyczne rozwiązania dla swojego domu, z pewnością  zakochasz się w wałbrzyskiej porcelanie!  


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry