Świat AGD
Pokaż filtry

B&M London to ponadczasowa klasyka w bardziej codziennym wydaniu. Elegancka i uniwersalna stylistyka w udany sposób połączona została z solidnym wykonaniem, a wszystko to w sklepie Świat AGD w bardzo atrakcyjnej cenie.


Obłą linię sztućców podkreśla delikatny linearny motyw zdobiący ich rękojeści – subtelna wypukła kreska powtarza obrys uchwytu, dodając mu lekkości, płynnie zanika w jego górnej części. Ta delikatna dekoracja ożywia nieco prostą formę klasycznych sztućców, nadając im wytwornego sznytu.
Sztućce B&M London są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale tez solidnie wykonane. Zastosowano do ich produkcji wysokogatunkową stal nierdzewną 18/C, co zapewnia wieloletnie, bezpieczne użytkowanie. Ich walory praktyczne dodatkowo zwiększa możliwość mycia elementów kolekcji w zmywarce. Nadają się świetnie do intensywnej eksploatacji zarówno w domu, jak i w Twoim lokalu gastronomicznym.


Szeroki asortyment elementów serii doceni z pewnością każdy restaurator oraz gospodarz większego przyjęcia

Dzięki szerokiemu wachlarzowi akcesoriów z tej linii w elegancki sposób podać można każde danie. Linia sztućców London marki B&M obejmuje szereg sztućców do serwowania potraw: łyżkę wazową, łyżkę do śmietany, widelczyk do wędlin oraz łyżkę i widelec do serwowania sałatek, łyżkę do przystawek oraz do sosu, a także specjalny nóż do masła oraz do serwowania ryb oraz sztućce deserowe: łyżeczkę do cukru i łopatkę do ciasta. Kolekcja obejmuje dostępne na sztuki: noże i widelce do przystawek oraz stołowe i do ryb, łyżki stołowe i do przystawek, łyżeczki do kawy oraz herbaty, a także wysmukłe łyżeczki koktajlowe.
Ponadto, sklep Świat AGD proponuje Państwu atrakcyjny zestaw sztućców obiadowo – deserowych, złożony z 30 elementów dla 6 osób, obejmujący: noże i widelce, łyżki obiadowe i łyżeczki do herbaty oraz widelczyki do ciasta. Całość pakowana jest w eleganckie, flokowane pudełko, które ułatwia wygodne przechowywanie zestawu, czyni z niego też wartą rozważenia propozycję na praktyczny prezent.
Tak bogaty asortyment sprawdzi się nawet przy najbardziej obfitym, wielodaniowym posiłku – ze sztućcami B&M London możesz mieć pewność, że zyska on odpowiednią oprawę, a Twoi goście będą zachwyceni!


Jeżeli szukasz obszernej kolekcji sztućców, która pozwoli Ci w elegancki sposób podać każdy posiłek, a jednocześnie nie zrujnuje Twojego portfela – propozycja od Świata AGD i  B&M skierowana jest właśnie do Ciebie!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry