Świat AGD

Elegancka, trwała, ponadczasowa – kolekcja porcelany Lubiana Afrodyta to wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących dla siebie wysokiej jakości serwisów obiadowych, kawowych i herbacianych. Teraz można zakupić ją również w naszym sklepie internetowym – z szybką dostawą i w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kolekcja adresowana jest przede wszystkim dla miłośników klasyki, ponieważ przyciąga uwagę ciekawym reliefem, który dodaje jej niezaprzeczalnego uroku i elegancji – Lubiana Afrodyta będzie mogła prezentować się pięknie w klasycznie urządzonych jadalniach i kuchniach, ale również świetnie komponuje się z przestrzeniami nowoczesnymi czy stylem skandynawskim, co powoduje, że jest prawdziwie wszechstronna. Może towarzyszyć Państwu zarówno przy śniadaniu, jak i przy uroczystym obiedzie – zawsze będzie prezentowała się nieskazitelnie pięknie. Lubiana Afrodyta to fason przeznaczony do hoteli i restauracji o podwyższonym standardzie, ale również wybierany jest przez klientów indywidualnych doceniających stylowe zastawy. W kolekcji Lubiana Afrodyta można znaleźć przede wszystkim talerze głębokie i płytkie, półmiski okrągłe i owalne, rawierki, salaterki okrągłe, bulionówki ze spodkiem, filiżanki ze spodkiem, sosjerki, kubki, dzbanki do mleka, czajniki i imbryki, wazy, czarki, cukiernice, a także takie dodatki jak popielnice, serwetniki, solniczki, pieprzniczki, czarki i kieliszki do jaj.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną kolekcją Lubiana Afrodyta w naszym sklepie internetowym i zachęcamy Państwa do złożenia zamówienia!

 


Cena: Nazwa:
Widok:
Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

GG: 28140031

Google+

do góry