Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Kolekcja Trianon to klasyka i wyrafinowanie we francuskim wydaniu.
Szklane naczynia z tej serii wyróżnia nieskazitelna biel gładkiej powierzchni oraz gustowne i subtelne elementy dekoracyjne. Krawędzie naczyń Trianon ozdobione są eleganckim motywem delikatnie falującej draperii, który jest cechą rozpoznawczą tego cieszącego się niesłabnącym powodzeniem, ponadczasowego fasonu zastawy stołowej, która idealnie sprawdzi się w każdym tradycyjnym wnętrzu.

Szeroki asortyment elementów tworzących linię Luminarc Trianon umożliwia skompletowanie funkcjonalnej zastawy stołowej na każdą okazję.
Elementy serii: talerze deserowe – dostępne w dwóch wielkościach i talerze obiadowe płaskie oraz głębokie, dwie pojemności bulionówek, kubki, półmiski owalne: głębokie i płytkie w kilku gabarytach, półmisek okrągły, kilka wielkości salaterek oraz cukiernica dostępne są w sklepie Świat AGD na sztuki.
Nasza oferta obejmuje też niezwykle szeroki asortyment kompletów naczyń Luminarc Trianon w bardzo korzystnych cenach: od zestawów złożonych z pięciu salaterek, czy sześciu filiżanek z podstawkami, po różnorodne warianty serwisów obiadowych i obiadowo – kawowych dla 6, 12 a nawet 24 osób.
Proponujemy Państwu zarówno proste komplety talerzy, które świetnie sprawdzą jako codzienne wyposażenie Państwa kuchni, np. zestaw 18 talerzy dla 6 osób, przez serwisy uzupełnione o miski – salaterki czy półmiski, po rozbudowane zestawy obiadowo – kawowe obejmujące talerze, bulionówki, filiżanki oraz kubki. Tak bogaty wybór zestawów szklanej zastawy stołowej Trianon jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby zarówno Klientów indywidualnych, jak też lokali gastronomicznych. Możliwość rozszerzenia wybranej zastawy o dostępne na sztuki w szerokim asortymencie kształtów naczynia środka stołu pozwala na stworzenie obszernego, spersonalizowanego kompletu.

Wszyscy użytkownicy szkła hartowanego Luminarc docenią z pewnością jego niezaprzeczalne walory użytkowe: trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, jak też działanie tak bardzo niskich, jak też wysokich temperatur. Pozbawiona porów, gładka powierzchnia jest bardzo higieniczna, a wszystkie elementy zastawy można myć w zmywarkach i używać w kuchenkach mikrofalowych. Ponadto, kształt naczyń umożliwia ich sztaplowanie, dzięki czemu są one bardzo praktyczne w przechowywaniu.

Zastawa stołowa Trianon od Luminarc przeniesie Twoja jadalnię do podparyskiego Wersalu, a Ty i Twoi domownicy oraz  goście poczujecie się jak na wykwintnym, eleganckim przyjęciu!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry