Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Jeżeli jesteś zwolennikiem wysmakowanych, subtelnych i gustownych form przedmiotów użytkowych o dekoracjach czerpiących z  tradycyjnego,  stylowego wzornictwa, fason  chodzieskiej porcelany stołowej Kamelia  projektu  Józefa Pranke jest propozycją skierowana właśnie do Ciebie. Kamelia to seria naczyń wyróżniających się  dystyngowanym kształtem eleganckich form z delikatnym wypukłym reliefem o historyzującej linii.

Świat AGD proponuje Państwu porcelanę z tej serii w trzech wariantach wykończenia: jednobarwnym, o śnieżnobiałej powierzchni wysokiej jakości porcelany oraz w bardziej wytwornej  wersji gładkich naczyń z delikatnymi linearnymi złoceniami zewnętrznych krawędzi naczyń. Ta propozycja to pomysł na niezwykle wytworną oprawę każdego przyjęcia czy uroczystego, świątecznego posiłku, która zamieni serwowany posiłek w prawdziwie wytworne przyjęcie. Trzecią propozycją jest porcelana zdobiona wyrazistym, stylizowanym motywem roślinnym w pięknym, kobaltowym kolorze, stanowiąca silny akcent wytwornego nakrycia stołu.

Delikatny relief zdobiący naczynia z serii Kamelia dodaje tej porcelanie niepowtarzalnej elegancji oraz nawiązuje do najlepszych historycznych wzorców. Dekoracje naczyń z serii Kamelia reprezentują prawdziwy kunszt sztuki zdobniczej, a także dbałość o każdy, najmniejszy szczegół. Dzięki nim Twój stół przyozdabia piękna, wysmakowana porcelana będąca odzwierciedleniem Twojego dobrego gustu.

Szeroki wybór porcelany Chodzież Kamelia


Sklep Świat AGD oferuje niezwykle bogaty asortyment produktów z linii Kamelia.
Chodzieska porcelana dostępna jest zarówno w wielu wariantach eleganckich serwisów obiadowych, obiadowo – kawowych i kawowych dla 6 i 12 osób o zróżnicowanej ilości elementów, zarówno w wariantach podstawowych składających się wyłącznie z talerzy, jak też w wersjach bardzo złożonych, wyposażonych w szereg funkcjonalnych naczyń środka stołu.

Uzupełnienie zastawy stołowej


Jako uzupełnienie gotowych propozycji zastawy stołowej proponujemy Państwu bardzo szeroki wachlarz pojedynczych naczyń stołowych: talerzy deserowych, obiadowych płytkich i głębokich w kilku różnych rozmiarach, bulionówek, filiżanek, tacek, półmisków owalnych: płaskich i głębokich, idealnych do serwowania serów, wędlin lub przystawek oraz specjalny półmisek przeznaczony do serwowania dań rybnych. Ofertę naczyń środka stołu uzupełnia szereg salaterek o zróżnicowanych wielkościach, wazy, czajniki, imbryki i dzbanki, sosjerki oraz mleczniki, a także liczne akcesoria stołowe: serwetniki, czarki na oliwę, maselnice i podgrzewacze. Z ich pomocą w efektowny sposób podasz każdy, wielodaniowy i najbardziej zróżnicowany posiłek.


Jeżeli gustujesz w funkcjonalnych rozwiązaniach i tradycyjnej stylistyce oraz szukasz zastawy, która wyróżnia się wysoką funkcjonalnością, porcelana Kamelia sprosta Twoim wszystkim oczekiwaniom!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry