Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Porcelana Chodzież to synonim niezwykłej jakości i polskiego rzemiosła, które od pokoleń zachwyca swoim wytwornym stylem i trwałością Fason porcelanowej zastawy stołowej Iwona to flagowa linia będąca owocem pracy  Zespołu Ośrodka Wzornictwa chodzieskiej fabryki. Seria naczyń o klasycznych obłych formach, które wyróżnia ponadczasowy szyk i elegancja dostępna jest w wielu wariantach wykończenia: zarówno monochromatycznym, którego niezaprzeczalnym atutem jest wyjątkowo stylowy, szykowny i gustowny  kształt klasycznych gładkich naczyń, przez wersje zdobioną subtelnymi, delikatnymi złoceniami po wersję charakteryzującą się wyrazistą ornamentyką, będąca prawdziwym klasykiem polskiej porcelany – zdobioną wysmakowanym motywem gałązek różanych ze złoconym rantem linię Iwona Złota Róża.

Szeroki wybór zestawów Porcelany Chodzież Iwona 

 

Świat AGD proponuje Państwu porcelanę Iwona z Chodzieży w niezwykle szerokim asortymencie gotowych  zestawów jak i pojedynczych naczyń.
W ofercie firmy znajda Państwo przepiękny i funkcjonalne serwis kawowy z linii Iwona Złota Róża, złożony z 39 elementów dla 12 osób: talerzyków do ciasta, filiżanek z podstawkami, imbryka, mlecznika i cukiernicy.

Porcelana Iwona dostępna w zestawach i oddzielnie


Elementy serii Iwona w wariancie pozbawionym dekoracji oraz przyozdobionych złoceniem rantu dostępne są zarówno w zestawach, jak też oddzielnie.
Niezwykle bogaty asortyment naczyń oferowanych przez Świat AGD obejmuje zarówno podstawowe elementy zastawy stołowej, takie jak rożnego rodzaju talerze, bulionówki filiżanki oraz spodki, czy kieliszki do jajek, przez szeroki wachlarz naczyń środka stołu: półmiski, tacki, salaterki owalne, kwadratowe i okrągłe, wazy, sosjerkę, mlecznik oraz szereg fasonów imbryków, czajników i dzbanków, po akcesoria stołowe: podgrzewacze, solniczki i pieprzniczki i cukiernice.

Dzięki dostępności poszczególnych elementów w odrębnej ofercie, mogą Państwo skompletować każdy, nawet najbardziej złożony komplet według własnych upodobań i potrzeb. Dostępność wszystkich elementów zastawy w pojedynczych sztukach ma tez wymiar praktyczny – pozwala w łatwy sposób uzupełnić ubytki w już posiadanej zastawie.
Zastawa stołowa z serii Iwona to legendarny serwis cieszący się niezmiennym powodzeniem od ponad 30-tu lat. Klasyczne, reliefowe kształty wyglądają niezwykle atrakcyjnie zarówno w bogatych, kwiatowych dekoracjach, jak w wersji zdobionej delikatnymi, złotymi liniami bądź też jednobarwnych, śnieżnobiałych formach. Szeroki wachlarz dekoracji linii Iwona pozwoli każdemu zwolennikowi tradycyjnej, stylowej porcelany wybrać optymalny dla siebie wariant.


 

Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry