Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Grupa Amefa specjalizuje się w dystrybucji sztućców oraz innych przyborów wykonanych ze stali nierdzewnej, dedykowanych do kuchni oraz jadalni, której liczne produkty znajdziemy w ofercie firmy Świat AGD.
Pierwsza fabryka koncernu została założona w 1931 r., dając początek jednemu z największych  przedsiębiorstw w branży. Dzisiaj Amefa jest dużą, międzynarodową firmą, z główną siedzibą w  holenderskim Apeldoorn. Obecnie firma posiada sześć oddziałów: w Holandii, Niemczech, Francji, Anglii, Polsce oraz Hongkongu i eksportuje swoje produkty do blisko pięćdziesięciu państw. Grupa Amefa  jest obecna zarówno na rynku  detalicznym, jak i w branży HoReCa.
W ciągu lat Grupa Amefa sukcesywnie zwiększała swoją obecność na rynku producentów przyborów kuchennych, dzisiaj zajmując wiodącą pozycję w branży. Obecnie w skład Grupy Amefa wchodzą marki: Couzon – oferująca sztućce oraz zastawę stołową,  Cuisinox – wyspecjalizowana w różnorodnych akcesoriach do kuchni, Sabatier Trompette oraz Richardson Sheffield – w ofercie których znajdziemy szeroką gamę noży kuchennych,  Paul Wirths – oferującą sztućce oraz markę wyrobów z porcelany - Medard de Noblat.
Amefa to międzynarodowa marka sztućców,  obecna na ponad trzydziestu rynkach na całym świecie, oferująca produkty do kuchni zarówno dla klienta detalicznego, hurtowego oraz dla cateringu. Firma posiada blisko dziewięćdziesięcioletnie doświadczenie w produkcji wyrobów ze stali nierdzewnej, zachowując najwyższe standardy jakościowe, co gwarantuje ich wieloletnie, komfortowe użytkowanie.
Produkty do kuchni Amefa znajdujące się w ofercie sklepu Świat AGD charakteryzują się zróżnicowanym designem: od rustykalnego, przez tradycyjny, po nowoczesny, obejmując szeroką gamę wyrobów: sztućców, zastawy stołowej oraz przyborów do kuchni i jadalni. Wyroby Amefa projektowane są z dbałością o zachowanie równowagi pomiędzy ciekawą formą oraz funkcjonalnością i produkowane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/0 lub 18/10.
Wśród wyrobów firmy Amefa oferowanych przez Świat AGD znaleźć można przybory do kuchni przeznaczone na każdą okazję – od rodzinnego posiłku po wystawne przyjęcie,  mieszczące się w szerokim przedziale cenowym.

Każdy posiłek staje się lepszy jeżeli spożywamy go w miłym towarzystwie, atmosferze i.. pięknymi, wypolerowanymi sztućcami! Nasz sklep oferuje Państwu najlepsze sztuće w najlepszej cenie; stal nierdzewna i wysoki połysk to znaki rozpoznawcze. Trwałość i odporność na zniszczenia spodoba się nawet najbardziej wymagającym smakoszom. Swój własny uniklany zestaw skompletować można samemu lub zdać się na nas- przygotowaliśmy kunsztowne komplety. Na cokolwiek się zdecydujesz- nie zawiedziesz się!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry