Świat AGD
Pokaż filtry
Cena: Nazwa:
Widok:

Karafka jest naczyniem umożliwiającym efektowne i eleganckie podawanie różnego rodzaju napojów, takich jak woda, wino, whisky czy nalewka. Każdy napój wymaga innego sposobu serwowania, a więc karafka do whisky oraz karafka na wodę są zupełnie różnymi produktami. Warto zaopatrzyć się w kilka karafek, by być przygotowanym na różne okazje. Napój podany w karafce wygląda szykownie i stanowi niecodzienną ozdobę stołu w jadalni lub salonie. Elegancka karafka kryształowa to naczynie, na którą szczególną uwagę powinny zwrócić osoby ceniące wyszukane akcesoria kuchenne.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór karafek do różnych zastosowań. Polecamy zarówno pojedyncze karafki, jak i zestawy obejmujące karafkę oraz szklanki lub kieliszki.

Karafka na whisky - anglosaską wodę życia

Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się karafka na whisky z zestawem szklanek, dzięki której będziesz mógł podawać alkohol w profesjonalnych naczyniach należących do kompletu. W naszej ofercie znajdują się również karafki do nalewek i likieru z dedykowanymi kieliszkami.

Przyjmowanie gości stanie się łatwe i przyjemne, gdy ubogacimy wyposażenie salonu w efektowny zestaw naczyń; szczególnie jeśli jest on dedykowany do podawanego dania lub trunku. Karafka na whisky nadaje się do tego, aby zdobić stół podczas uroczystości i eleganckich kolacji. Jest to także tradycyjne naczynie goszczące na najlepszych salonach i hotelach całego świata, w którym podawana jest wyśmienita whisky.

 

Idealna na prezent karafka do whisky

Elegancka karafka do whisky to doskonały materiał na prezent, dla miłośnika tego trunku. Podawanie whisky z szykownego naczynia inspiruje i nadaje kosztowaniu alkoholu charakter ceremonialny. Sprawia także, że trunek może być eksponowany, stojąc np. na stole. Alkohol w butelce prezentuje się znacznie mniej elegancko. Karafka sprawi, że whisky w niej przechowywana będzie częścią ozdoby stołu lub kredensu. Przykładem takiego naczynia może być np. karafka do whisky z serii KROSNO CARO COLLECTION.

Nasza szeroka oferta zadowoli najbardziej wymagających kolekcjonerów. Prezentujemy w niej dobrej jakości karafki w atrakcyjnych cenach.

 

Niezbędny  element stołu gościnnego - karafka kryształowa

Karafka kryształowa to od dawien dawna jeden z podstawowych elementów wystroju wielu salonów. Pokój gościnny to miejsce reprezentacyjne całego domu. Dbając o jego wystrój i wyposażenie, gospodarze umieszczają w nim przedmioty służące relaksowi, a także te umilające spotkania towarzyskie. Wygodna sofa, stół, barek, z którego wyjmujemy piękną kryształową karafkę - oto elementy salonu łączącego nowoczesny i klasyczny wystrój wnętrza.

Miłośnikom nowoczesności z pewnością przypadnie do gustu kolorowa karafka do wina, którą można dopasować do wystroju wnętrza lub zastawy stołowej.


Karafka na wodę - elegancki dodatek do kuchni i salonu

W naszym sklepie znajduje się także popularna karafka do wody z korkiem, która świetnie pasuje do wnętrz w stylu skandynawskim. Ładna karafka na wodę może stać się dla domowników bodźcem do częstszego sięgania po ten ważny dla naszego organizmu napój. Woda prezentuje się doskonale w szklanych naczyniach, takich jak oferowane przez nas produkty firmy WMF. Cechuje je prostota, dbałość o detal oraz ergonomia. Karafka na wodę marki WMF jest stabilna, szczelna, poręczna i ułatwia sprawne nalewanie.

Współcześnie eleganckie karafki zdobią większość nowoczesnych domów. Niezależnie od tego, czy przechowujemy w nich alkohol czy wodę. Warto więc wyposażyć się w odpowiednią ich ilość i czerpać radość z efektownego serwowania napojów.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry