Świat AGD
Pokaż filtry

Prezentujemy eleganckie serwisy obiadowe wykonane ze szlachetnej porcelany oraz innych efektownych materiałów – to niezastąpiony wybór wtedy, gdy doceniają Państwo styl i szyk w swojej kuchni i jadalni. Dzięki niezwykle bogatemu asortymentowi rodzajów zestawów obiadowych w naszym sklepie internetowym z pewnością będą mogli Państwo wyselekcjonować coś idealnego również dla siebie lub też w prezencie dla bliskiej osoby.

W naszym asortymencie dostępne są komplety obiadowe wykonane z porcelany oraz ze szkła, które przeznaczone są dla 6, 12 lub 24 osób. Oferujemy zarówno serwisy w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, białe i niedekorowane oraz zdobione. W efekcie mogą dobrać wśród nich Państwo taki zestaw, który będzie pasował idealnie do aranżacji wnętrza i będzie mógł być wykorzystany na różnego rodzaju okazje – także na te wyjątkowe uroczystości. Współpracujemy z wieloma uznanymi producentami zestawów stołowych – można u nas zakupić serwis obiadowy takich marek jak Lubiana, Karolina, Ćmielów, Chodzież, Krzysztof, Giardino, Veroni czy Oxford, które znane sa nie tylko w Polsce, ale również w innych krajach świata ze względu na swoją wyjątkową jakość i zachwycające wzory.

Zapewniamy zawsze bardzo atrakcyjne ceny kompletów obiadowych – dla naszych klientów mamy też atrakcyjne promocje. Wszystkie zestawy obiadowe pakowane sa bardzo starannie, dlatego też docierają do celu bez żadnych uszkodzeń. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia wszystkich serwisów obiadowych dostępnych w naszej ofercie i życzymy udanych zakupów!Cena: Nazwa:
Widok:
Pokaż kolejne produkty
Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry