Świat AGD
Pokaż filtry

Wagi łazienkowe 

Funkcjonalna łazienka powinna być dobrze wyposażona w wysokiej jakości sprzęt. Jednym z elementów, którego nie może zabraknąć w tym pomieszczeniu, jest waga. Niepozorny dodatek do łazienkowego wnętrza nie będzie zajmował wiele miejsca, a znacząco poprawi komfort życia, nie tylko osobom pragnącym zrzucić zbędne kilogramy. Sprawdź nasze wagi łazienkowe i znajdź wariant skrojony na miarę Twoich potrzeb! 

Elektroniczne i klasyczne wagi łazienkowe niezbędne w każdym domu 

Waga naszego ciała wiele mówi o stanie zdrowia. Nadprogramowe kilogramy będące niechcianą pamiątką po zimie, albo wręcz przeciwnie, nieestetycznie wystające kości mogą być zwiastunami poważniejszych kłopotów. Zbyt wysoka lub niska waga to nie tylko problem natury estetycznej, ale przede wszystkim zdrowotnej. Nieprawidłowa masa ciała będzie rzutować na pracę niemal wszystkich narządów i układów. Aby mieć pewność, że nie zbliżamy się do niebezpiecznej granicy, warto mieć w zanadrzu wagę, która wskaże ewentualne nieprawidłowości. 

Wagi łazienkowe dostępne w naszym sklepie pomogą Ci dokładnie kontrolować swoją masę. Wśród dostępnych modeli znajdziesz tradycyjne, mechaniczne modele ze wskazówką oraz automatyczne urządzenia elektroniczne. Wszystkie wagi łazienkowe zostały starannie zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić maksymalnie dokładny pomiar. Prezentowane w naszym sklepie urządzenia są nie tylko maksymalnie praktyczne, ale również estetyczne. Minimalistyczne wagi w stonowanych kolorach nie będą zakłócać starannie wykończonej aranżacji. Dzięki kompaktowym rozmiarom nie zajmą również wiele cennego miejsca, które w małych łazienkach często jest na wagę złota. 

Innowacyjna waga łazienkowa elektroniczna z analizą składu ciała 

Chcesz usprawnić proces odchudzania? Jesteś sportowcem budującym masę mięśniową? Nie możesz doprowadzić do spadku wagi? Wysokie wymagania osób pragnących starannie kontrolować swój organizm spełni waga łazienkowa z funkcją analizy składu ciała. Nowoczesne urządzenie jest w stanie określić nie tylko ciężar stojącej na niej osoby, ale również zmierzyć zawartość tłuszczu, wody, masy mięśniowej i kości. Waga wyposażona jest we wskaźnik minimalnego dziennego zapotrzebowania na kalorie (BMI), co pomaga wdrożyć efektywną dietę. Rezultat pomiarów prezentowany jest na bardzo czytelnym, wielofunkcyjnym wyświetlaczu ciekłokrystalicznym. Wysokiej klasy urządzenie jest w stanie zapamiętać dane dla dziesięciu różnych użytkowników, co umożliwia analizę postępów w odchudzaniu czy budowaniu mięśni. Wykonana z odpornego na uszkodzenia, bezpiecznego w użytkowaniu szkła hartowanego waga może być obciążona maksymalnie masą aż 180 kg. 

Świat AGD – najwyższa jakość w bezkonkurencyjnej cenie

Wagi łazienkowe to tylko nieliczna część naszego asortymentu. W rozbudowanej ofercie znajdziesz ogrom produktów, dzięki którym kompleksowo wyposażysz swoją łazienkę w akcesoria, które znacząco ułatwiają codzienne życie oraz umożliwiają utrzymanie w mieszkaniu nienagannej czystości.

W każdym domu powinna znaleźć się odpowiednia waga łazienkowa, która pozwoli na efektowne kontrolowanie swojej wagi ciała. Dzięki temu z łatwością zachowamy piękną sylwetkę jak i zdrowie na najwyższym poziomie. Oferujemy Ci więc różnego rodzaju wagi łazienkowe. Nasza oferta bogata jest w wagi elektroniczne oraz mechaniczne. Wszystkie są niezawodne i dokładne. Dodatkowo staną się ciekawym elementem stroju Twojej łazienki. Każdy produkt spełni Twoje wszelkie oczekiwania. Nie wahaj się dłużej i zakup odpowiednią dla siebie wagę łazienkową z naszej szerokiej i różnorodnej oferty. Nie zwlekaj dłużej!


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry