Świat AGD

Pojemniki na szczoteczki

Pojemnik na szczoteczki 

Łazienka to pomieszczenie, w którym szczególnie powinniśmy dbać o porządek. Wśród kosmetyków i akcesoriów powinien panować idealny ład nie tylko ze względu na estetykę przestrzeni. Wilgotne środowisko panujące w łazience szczególnie sprzyja rozwojowi bakterii szkodliwych dla naszego zdrowia. Baczną uwagę powinniśmy zwracać na czystość akcesoriów higienicznych, między innymi ręczników i szczoteczek do zębów. Zadbać o czystość tych drugich pomogą Ci pojemniki na szczoteczki dostępne w naszym sklepie. 

Funkcjonalne pojemniki na szczoteczki 

Masz już dosyć chaosu w łazience? Pojemniki na szczoteczki zaprowadzą porządek wśród przyborów toaletowych wszystkich domowników. Wśród dostępnych w ofercie modeli znajdziesz pojemniki o zróżnicowanej budowie i wzorze. Niezależnie od tego, czy szukasz niewielkiego pojemnika dla dwóch osób, czy większego kubka na szczoteczki dla wieloosobowej rodziny, możesz mieć pewność, że znajdziesz wariant spełniający osobiste potrzeby. 

Każdy pojemnik wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Plastikowy kubek wyjdzie bez szwanku z upadku z umywalki czy szafki. Usunięcie z niego zacieków z pasty nie będzie najmniejszym problemem. W sprzedaży znajdują się pojemniki o zróżnicowanych wzorach i szerokiej gamie kolorystycznej, co umożliwia dopasowanie ich do wystroju łazienki. 

Higiena w podróży 

Szczoteczka do zębów jest przedmiotem towarzyszącym nam w każdej podróży, niezależnie od tego, czy wybieramy się na kilkutygodniową eskapadę, czy nocujemy poza domem zaledwie jedną noc. Niestety, torba podróżna, a nawet kosmetyczka jest siedliskiem bakterii, które mogą osadzać się i rozwijać na włosiu. Nieprzestrzeganie zasad higieny będzie skutkowało przeniesieniem się drobnoustrojów do naszej jamy ustnej, co może być zalążkiem poważniejszych kłopotów. Prostym, a zarazem skutecznym sposobem na bezpieczne przetransportowanie szczoteczki w bagażu, kosmetyczce czy torebce jest zamknięcie jej w podłużnym pojemniku. 

Niezwykle lekkie, podróżne pojemniki na szczoteczki nie zajmują wiele miejsca. Estetyczne pojemniki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które łatwo utrzymać w nienagannej czystości. Kolorowe pudełeczko przypadnie do gustu rodzicom małych dzieci, które noszą szczoteczki do przedszkola czy na wycieczki szkolne. 

Świat AGD – zadbaj o swoją łazienkę kompleksowo! 

Chcesz wyposażyć swoją nową łazienkę w wysokiej jakości dodatki niezbędne w tym pomieszczeniu? A może wyposażenie, które służyło w łazience przez wiele lat, nadaje się już wyłącznie do wymiany? Na wirtualnych półkach sklepu świat AGD znajdziesz ogrom produktów, które znajdą zastosowanie w każdej łazience. Pojemniki na szczoteczki, deski sedesowe, dywaniki i maty, ręczniki, półeczki, haczyki i akcesoria dla dzieci to tylko część licznego asortymentu! Atrakcyjne ceny, bogata gama produktów, fachowe doradztwo i sprawna wysyłka sprawiają, że sklep świat AGD cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem najbardziej wymagających klientów.

Pojemniki na szczoteczki to rzecz niezbędna w każdej łazience. Dzięki dostępnym w tej specjalnej kategorii produktom, zapewnisz sobie niebywałą wygodę, komfort, jak i możliwość poprawnego, bezpiecznego i higienicznego przechowywania szczoteczek, w odpowiedni, prawidłowy sposób. Są to pojemniki, które także zdobią przestrzeń łazienkową – estetyczne, starannie wykonane, z solidnych, dobrze wybranych materiałów. Będą więc prawdziwą dekoracją półeczki łazienkowej, dzięki czemu możesz dopełnić wystrój także pod względem estetyki.


Widok:
Kontakt

TELEFON: +48 739 229 685

TEL./FAX: (61) 661 61 39

E-MAIL: sklep@swiat-agd.com.pl

Adres i nr konta

 

 

 

do góry